Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja műtöttek, ma szeretkez...

5 napja műtöttek, ma szeretkeztünk a párommal és barna folyásom volt aktus után, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Vakbélgyulladás miatt műtöttek kedden és ma, vasárnap szex után nem kevés mennyiségű barna folyásom volt, ez ilyenkor normális? Volt ultrahang és minden más is, nem vagyok terhes, azt látták volna

ápr. 28. 15:37
 1/6 anonim válasza:
37%
Hol tartasz a ciklusban? Ha tabit szedsz, lehet, hogy bekavartak a műtéthez használt gyógyszerek, attól is lehet. Tényleg az egészség rovatban vagy méginkább a dokidnál kéne érdeklődni...
ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze a vakbélműtétednek a barna folyáshoz? Talán a hüvelyeden át műtöttek, bakker? 😑 Azért volt barnázásod, mert a párod 5 napig nem kapott semmit és túl dúrva volt...
ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

3. Ha igazad is van, nem kell belerúgni a földön fekvőbe!


Kérdező, valószínűleg hüvelyfali sebed lett, mint nekem.


Nekem is durva volt a párom és nagy mérettel is rendelkezik.


Én ezt a kúpot kaptam erre, vény nélkül kapható: Cikatridina


Szerintem erre a legjobb.

ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
műtét és már 5 nap múlva szex a párod egy barom várhatott volna akár hogy is műtét hiába nem vaginális stb. basszus én lehet egy komolyabb fogműtét után sem merném felhozni 5 nap elteltével hogy na akkor most....
ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Ha ilyen hülye vagy inkább ne írj semmit. Nem az a lényeg hogy mit műtöttek hanem maga a MŰTÉT!! Hogy a MŰTÉTNEK van e köze ehhez nem pedig a vakbelemnek😑😑😑
ápr. 28. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kaptál műtét után véralvadásgátlót? Mert kell. És az bizony okoz ilyet. Hamar sérül a hüvely, és a menstruációs vérzés felborul. Nem üres beszéd, ugyanezt éltem át. Ha élénk lesz a vér, akkor jelezd a dokinak feltétlen, bár ha ezt is jelzed sem lenne baj, legalább megnyugodhatnál.

máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!