Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan animét keresek ami...

Olyan animét keresek ami hasonlít ehhez a sorozathoz?!

Figyelt kérdés

Nem vagyok anime szakértő.Eddig nem néztem egyet se.

Az RJ Berger Hardcore nevezetű sorozathoz hasonló animét keresek.

Röviden szóljon arról hogy egy lúzer és a haverja népszerű szeretne lenni.Legyen benne egy vagy több szerelmi szál...és ne legyen 1-2 évados : (



#anime #rj berger hardcore
2019. aug. 5. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultam a kemény egy éves anime karrieremben, hogy sose próbálj vmi más animéhez van sorozathoz hasonló animéket keresni, mert csak csalódni fogsz, nagyon ritkán fogod megtalálni azt amit keresel.

Pattanj YouTube-ra és keress top anime listákra. Az animén belül is vannak műfajok. Nem vagyok otthon abban a műfajban amit keresel, de ha best highschool- vagy best romantic anime-re keresel, akkor biztos találsz többet is, ami tetszik majd.

Vagy esetleg jelenetekre is rákereshetsz, ha már tudod mit akarsz. Én már többször is sikeresen bővítettem a megnézendő anime listámat azzal, hogy anime rage/mental brakedown/battle/1v1/strategy-re kerestem.


Remélem ez segít téged hosszútávon :>

2019. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!