Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani az Aoharu x...

Tudnátok ajánlani az Aoharu x Kikanjuu című animéhez hasonló animéket?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha a crossdresseres vonal fogott meg, s az ehhez tartozó komikumok, akkor az Ouran High School Host Club-ot ajánlanám (ez a kettő az ilyen kedvencem- meg kb a legjobb a kategóriában-)


Ha a túlélőjátékok fognak meg, akkor tetszhet a Danganrompa (noha ez teljesen máshogy értelmezi a szót, lol)

a Ousama Game (ez nagyon beteg- lehet mégse kéne ajánlanom, én se néztem tovább a hetedik résznél, addig követtem, mikor kijött)

(oké, valljam be, hogy nem tudok tényleges "túlélőJÁTÉK-os" animét másikat- bocsi)


Remélem segítettem-


(ha van pontosabb megfogalmazásod neked melyik aspektusból tetszik a mű, tehát mi mentén keresel új animét, megdobhatsz priviben egy levéllel, hátha tudok segíteni- csak most, csak neked, és csak mert imádom az aoharu×kikanjuu-t)

2019. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!