Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animefanok! Tudtok ajánlani...

Animefanok! Tudtok ajánlani hasonló Animéket?

Figyelt kérdés

Overlord, Kenja no Mago, Tensei shitara slime datta ken- hez hasonló animéket keresnék.

Ahogy észrevettem mind a 3-ban az a közös, hogy a szuperhős valamilyen okból kifolyólag átkerül egy másik világba és ott kvázi ő a legerősebb.

Engem az ilyen jellegű animék nagyon megfogtak, de nem tudom, hogy ezeknek mi lehet a műfajuk és miként találhatnék hasonló animéket, akár régebbieket is melyekből több évad is kijött. A felirat nem probléma amennyiben magyar!


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 8. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Sword Art Online

Log Horizon

No Game No Life

The Rising of the Shield Hero

Kenja no Mago (Wise Man's Grandchild)

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Hyakuren No Haou To Seryaku No Valkyria

Isekai wa Smartphone To Mo Ni: In Another World with my Smartphone

Maou-sama, Retry!

Saga Of Tanya The Evil

Drifters

Re:ZERO -Starting Life in Another World-


A megnevezés a hasonló animékre az "Isekai", ami rendszerint azt jelenti, hogy a főhős átkerült valamilyen módon egy másik világba (megidézik, reinkarnálódik, az Isten viszi oda és rendszerint előnytelenül erősek. stb. stb.)

2019. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A legtöbbről nem hallottam még! Feltétlenül megnézem őket :)
2019. aug. 8. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen anime-k egyik műfaji megjelölése az Isekai.


Isekai anime-k listája:

[link]


Bár meg kell vallanom, hogy egy-két kivételt tekintve a legtöbbje csalódás számomra. Az isekai LN-ket és mangákat elég nehéz jól adaptálni.


Ezért az Isekai mangák és LN-k számomra az elsődlegesek az anime adaptációkkal szemben.


Isekai mangák listája:

- Megidézik a főhős(nőt)

[link]


- Reinkarnálódik a főhős(nő)

[link]

2019. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!