Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik ez az anime?

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés
A főszereplő lány összeütközik egy sráccal (talán több alkalommal is) és amikor kitámasztaná a kezével magát, véletlenül a srác intím pontjára teszi a kezét.

2019. aug. 31. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Cross Ange (?)
2019. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, amit én keresek az nem sci-fi és nemis yuri. Sima school life talán.
2019. szept. 1. 10:58
 3/9 kevin064 ***** válasza:
79%
Ez nagyon klisés jelenet, ami rengeteg animében van. Ennyiből nem lehet kitalálni, tudnál adni még némi infót ?
2019. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mintha egy könyvtárban, vagy egy tanulószobában történt volna az esés. Persze klisés, de itt a hangsúly azon van, hogy a csaj tapizza le a srácot és nem esés közben, csak utána -amikor ki akarja támasztani magát a kezével, hogy felálljon-. Azt hiszem a két szereplő nem ismeri egymást, csupán ugyanabban az iskolában tanulnak. Sajnos többre nem emlékszem, 1 részt se láttam az animéből, csupán ezt az elesős jelenetet. Talán egy friss, max pár éves animéről van szó.
2019. szept. 1. 12:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ami még eszembe jutott az, hogy nem egyedül vannak. A csaj barátai (2-3 karakter) a mellettük lévő asztalnál ülnek.
2019. szept. 1. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez az Ao Haru Ride!!
2019. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
az előzőnek igaza van. Ao Haru Ride, én is csak abból ismerek ilyesfajta jelenetet :3
2019. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az Ao Haru Ride. :(

Amit keresek, szinte 100% biztos, hogy 2014 utáni.

2019. szept. 1. 22:53
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is csak az Ao Haru Ride, ugrott be. :/

[link]

Ha nem is ez az, érdemes megnézni, mert nagyon jó anime :)

2019. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!