Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animék a jövőben?

Animék a jövőben?

Figyelt kérdés
Most hallottam nem rég a hírt hogy a Boku no hero academy menni fog Magyar Szinkronnal a Viasat 6-on, aminek rohadtul őrűltem. Mivel végre egy teljesen "új" animét szinkronizálnak le ami valjunk be magyarországon elég ritka. Ti szerintetek lehet arra esély hogy az Animék visszatérnek magyarországra? Én remélem igen merz szivesen látnék egy Naruto Shippudent meg egy Fairy Tailt magyar szinkronnal 😊

2019. szept. 2. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki, ha újra jönnének a magyar piacra animék. Nekem is régi álmom, hogy a Naruto shippudnent is magyarul végignézhessem, meg az Attack on titant.

De az is jó lenne, ha nem csak a mainstream vonalon hoznának be animéket, hanem a kevésbé ismerteket is, régebbieket akár Code geass, vagy Berserk...

2019. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!