Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez most mi, vagy hogy van ez?

Ez most mi, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Találtam egy videót a Kakeguruiról (amv-t) amiben teljesen más volt a cselekmèny, és teljesen más történet volt. Most akkor ez hogy is van? Ez a 3.évad esetleg, vagy másik anime, vagy a készítő animációja, vagy valamifélw movie? Bocsi ha érthetetlen voltam, de úgy kalapál a szivem, mivel ez az egyik kedvenc animém, még mindig izgatott vagyok.

[link]



2019. szept. 23. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jól megszerkesztett AMV, a leírásban is szerepel, hogy díjakat is nyert.

Nem tudom, van-e külön megnevezés erre, annyira nem mozgok jól AMV-s berkekben, csak nézegetem őket, viszont nagyon gyakori az ilyen videó. Rengeteg animéből és egyéb animációs műből szerkesztik össze a cselekményt, általában nehezen felismerhetőek a plusz jelenetek, mintha tényleg egy adott mű lenne. Sokszor, mint itt is, van egy adott fő mű, ez áll a középpontban, de van, hogy 2-3 animét "egyesítenek". Nagyon sokszor meg is tréfálják vele az embereket, van is egy AMV, amit rendszeresen megosztanak itt gyakorin, hogy miből van, és az is pl. 2 fő animéből és vagy 30 egyébből lett összemixelve.

2019. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van a videjó alatt egy hosszú leírás, nem olvastad?


De a lényeg, hogy két animét vágott össze és szerkesztett egybe, íme:


Anime: Kakegurui, +Various

Music: Toxic (Britney Spears cover) - 2WEI

Programs used: Adobe Premiere, After Effects, Photoshop

Editor: JazzsVids

2019. szept. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ferike2003 válasza:
100%
Ja igaza van a két embernek ott fent ez csak egy másik hozzádott viideoplusz a kakegurui de közeledik a 3. évad.
2020. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!