Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Folytassák majd a bleach...

Folytassák majd a bleach animét? Van valami hír róla?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor remélem átalakítják a történetet mert a manga az nagyon össze vissza volt! És nagyon csalódtam benne főleg amikor egy csomó karaktert vissza hoztak és kaptak 1 képet azt ennyi!!!

No meg a sok Logic crash, meg mi egyéb



2019. okt. 16. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, a mangát is elkaszálták, azért is lett olyan, amilyen. Most már új "neverending" shounenek vannak mint a Boruto, Black Clover, vagy félig-meddig a Boku no Hero Academia is.
2019. okt. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elvileg azert lett olyan mert a mangákat erőltették hogy muszáj neki folytatnia és közben nagyon beteges volt...

gondolom az aizenes szálig nagyon sikeres volt utána a fullbringes szál már kevésbé viszont szerintem ott id egy kis finom hangolás kellett volna mert már előkészítették a sorozat eleje óta csak nem volt róla szó! A quincis fejezet már nagyon össze vissza volt de talán meg lehetett volna oldani jobb cselekménnyel...

2019. okt. 17. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy engem az idesegít hogy simán lett volna budge befejezni ha nem csinálták volna meg azt a temérdek fillert amit beleerőltettek:/
2019. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Bleachet már a sok fillerrel elrontották (én egy idő után elkezdtem csekkolni melyik rész filler és szimplán átugrottam mindet) no meg a Fullbringer és Quincy arc-ok valóban rosszak voltak. Őszintén, nem valószínű, hogy valaha is folytatást kap (azt hallottam a mangaka és az animét készítő stúdió között is volt valami gubanc). Esetleg talán egy nap kap egy rebootot, nem lehetetlen. Bár nem sok rá az esély. Kár, mert én a sok hiba ellenére is szerettem.
2019. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
43%
Psszt úgy hallottam ha befejezik a narutot úgy tudni lesz folytatás
2019. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
.....folytatás....
2019. nov. 5. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne, ne folytassák!


Vagy azt akartad kérdezni, hogy folytatják-e?

2019. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltak olyan híresztelések, hogy lehet folytatják amúgy, de én nem hiszem.
2019. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!