Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon ball superben Beerus...

Dragon ball superben Beerus vagy Zamasu győzne ha összecsapnának?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb, Zamasu vagy Beerus? És Ssj god-ba, hogy tudod harcolni Goku , beerus ellen? Amikor Beerus elvileg annyira erős mint ssj beyond blue vegita? Mert ssj god gokunál még black goku is erősebb rozé formában. Alapba pedig ssj1-be goku simán szétcsapta őt is meg zamasut is. Viszont elvileg itt már az isteni energiák miatt volt olyan erős Goku a sima super saiyan formákban is. Viszont elvileg Beerus a teljes erejét bevetette mikor gokuval harcolt. És utána mégis arról volt szó, hogy Beerus simán legyűri őt ssj blue-ba is. És Fusion Zamasu ellen ssj blue-ba csak vegitoként tudtak szembe szálni. Akkor ez azt jelenti, hogy Fusion Zamasu legyőzné Beerust is?

2019. okt. 23. 02:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kár, hogy a Dragon Ball Heroesben. Heart megöli Zamasut, és beerust bele se tették a sorozatba. Pedig úgy meg néztem volna egy Beerus vs Zamasu fight-ot. Jiren mintha picit erősebb lenne Zamasunál!
2019. okt. 23. 02:09
 2/5 A kérdező kommentje:
Válaszólni, luxus?
2019. okt. 23. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat végülis Beerus megölte zamasut valamelyik részben szerintem annak a hakai mozdulatnak mindegy hogy fusion vagy nem. Ugyhogy én sima beerus győzelemre tennék
2019. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, de végülis zamasu a fútzió után olyan erős lett, hogy ssj blue vegitóval volt egy szinten majdnem. Szóval a fúzióval , beerus hakai támadását lehet kivédené vagy kitudna térni. Esetleg azt csinálná mint gold frieza sidra támadásával. Ugye ő gyengébb mint zamasu. Viszont még így is összezsugorította majd Goku ellen fórdította azt a támadást. Mondjuk elvileg Sidra a leggyengébb pusztítás isten elvileg olyasmi erős mint ssj blue goku 10 kaikenbe. De Golden frieza még mindig csak a no kaioken ssj blue gokuval van egy szinten! A dragon ball superben sajnos nem tudom ki győzne, mivel beerus mégis csak képes a hakaira! viszont szerintem a heroesbe tutti Zamasu nyerne!
2019. okt. 25. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a herost nem venném alapul mert ott teljesen feborulnak az erőviszonyok meg ugye nem is a erediti készítő csinálja hanem csak valami játékhoz készül. Pl ottvan jiren aki messze a legerősebb még UI goku sem volt hozzá elég egyedül de a heroesban már Hearts is simán legyőzi.
2019. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!