Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » To Aru Majutsu No Index című...

To Aru Majutsu No Index című animét, valahol nemtudom úgy megnézni hogy csak a Acceleratoros részeket lássam? Mert ugye 2szálon fut az anime

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] ezen a linken ott van meg a többi is
2019. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon tudod megnézni csak azokat a részeket, amikben csak Accelerator szerepel. Van 2-3 rész amiben csak ő szerepel/ő szemszögéből látjuk a dolgokat, de alapvetően a sztori több szálon fut mint 2 és mire az ember elér a 3. évadig már azt sem tudja ki a főszereplő, mert annyi szereplő van és annyi szereplő szemszögéből kezdjük el látni a dolgokat. + Vannak olyan részek, amikben hosszan szerepel Accelerator, de a rész többi felében meg megint Touma-t mutatják vagy valaki mást. Meg az animében sok az olyan jelenet, aminél ha nem is Acceleratort mutatják, akkor is a történések hatással lesznek rá is.

Szerintem érdemes megnézni az egész sorozatot. Nekem pl az első 1-2 rész nem annyira tetszett, Index borzasztóan idegesített, fel is hagytam a sorozattal egy időre, de később újra nekiültem Misaka és Accelerator miatt, és egyáltalán nem bántam meg. Sőt, a 2. meg a 3. évad kedvencem lett. Indexet a végére sem kedveltem meg annyira, Touma-t sem nevezném a kedvenc karakteremnek, de alapvetően az animében szereplő karakterek 80% százaléka nagyon különleges és szerethető. Szóval összefoglalva, úgy kerek Accelerator története, ha az egész animét megnézi az ember.

Ha pedig nem sikerült meggyőznöm téged, akkor azt tudom javasolni, hogy nézd meg a Toaru kagaku no accelerator sorozatot, ahol Accelerator a főszereplő. Indavideon meg tudod nézni a részeket. Nem olyan jó mint a Railgun vagy az Index, és bár vannak benne utalások az alap storyra, szerintem érthető az index vonal ismerete nélkül és nem is lett rossz.

2019. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,a Toaru kagaku no acceleratorral kezdtem,onnan ismertem meg az alap animét,az indexeset.Az a baj hogy a Toaru kagaku no acceleratornak kb havonta jön ki 1 része magyarul :'D
2019. nov. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!