Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legjobb módja beindítani...

Mi a legjobb módja beindítani egy animés Discord szervert?

Figyelt kérdés

Először is, fogalmam sincs milyen kategóriába kéne ezt írni.

Tehát adott egy Discord szerver, próbáltam elég igényesre megcsinálni megcsinálni meg minden. Tulajdonképpen kész van, de ötletem sincs hogyan lehetne embereket szerezni rá. Egy aktív és normális community-t szeretnék (a normális részéről gondoskodok). Az a baj, hogy nagyon sok helyen hirdetni nem lehet hisz szabályellenes. Bármi ötlet?

(Van egy angol LoL témájú szerverem is mellyel szintén hasonló problémám van, arra is szívesen meghallgatom az ötleteket)



2019. okt. 30. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából annyira nem tudom honnan lehetne összeszedni, de mint mondtad, van ahol tiltott, de ahol nem? olyan animés fórumokon, ahol lehet? facebook esetleg? ismerősi körnek, akik így tudod, hogy neten van és ilyeneket szokott nézegetni, náluk hirdetni, meg hogy osszák a linkjét? ilyesmiket tudsz csinálni gondolom, mást nem nagyon...


Bocs, hogy nem túl informatív vagy hasznos, de remélem segített :)

2019. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak animés facbook csoportok, nem is kevés. Vagy szinte minden nagyobb animés oldalnak vannak fórumaik. Az ilyen helyekre kiírod, hogy nem e szeretnének csatlakozmi a Discord szerveredhez, tuti lenne rá jelentkező! Amúgy én is jönnék, csak adj meghívót.
2019. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*facebook
2019. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van animés discord szerver én jelentkezek rá😃. Persze ha küldesz egy linket 😄
2019. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!