Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutoban ki nyerne a harcban?

Narutoban ki nyerne a harcban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy kik nyernének a harcban?


(A deidara elleni) Sasuke vs Sasori?

(A shippuuden elejei)Kakashi vs Sasori?

Kakuzu vs sasori?

Zabuza vs hidan?

Kimimaro vs hidan?

Orochimaru vs sasori?

Orochimaru vs kakuzu?

Kisame vs Danzo?

Sasori vs Danzo?

Pain vs Kabuto, sennin mode



2019. okt. 30. 16:59
 1/9 anonim válasza:

Szerintem:

Sasuke

Sasori

talán Kakuzu

Zabuza

egyértelműen Kimimaro

Orochimaru

Orochimaru(ha tudja használni a kezét)

Kisame vs Danzo hát passz

Hát a Pain vs Sennin Kabuto sok mindentől függ

2019. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Sasori

2. Sasori

3. Kakuzu

4. Hidan

5. Hidan

6. Ez elég necces. Talán Orochimaru

7. Kakuzu

8. Danzo

9. Danzo

10. Pain


Csak személyes vélemény :)

2019. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi:) bar annyi h sztem kisane elverne danzot:) killerbee meghal ha nem segiti ki a samehada meg a raikage. Egy danzo se birna vele sztem.

Kabuto sennin va pain: haat sztem Kabuto sima ha zart sotet barlangban van a harc.

2019. nov. 1. 10:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sasori

Sasori

Kakuzu

Hidan

Hidan

Ha Orochimaru edo tensei-jel megy, akkor szerintem ő nyerne.

Kakuzu

Kisame

Sasori

Pain

2019. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem érteem.

Danzo legyőzné Sasorit! Pont szél elemmel dolgozik főleg ami nem a legjobb sasori bábjainak, konkrétan elfújná a bábjait. A baku be is szívná az egészet(az állat amit megidéz) plusz A susanoos Sasuke is alig bírt vele. Akkor Sasori legyőzné?

Kabuto pedig erősebb Pain-nél. Amilyen szívós. Habár Itachi is könnydén legyőzte pedig nem vigyáznia kellett nehogy megölje.

2019. nov. 2. 00:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Sasori rendelkezik a legerősebb kazekageval, aminek egy bitang erős képessége van. Azt nem fújná el semmivel Danzo. Sasori teste élettelen, és tudja váltogatni a testét a bábok között. Kizárólag valami pecsét justuval tudna nyerni Danzo - bár ezekben igen jó Danzo. Sasorinak ott a mérge is. Kb. ugyanaz lenne, mint a Sasuke vs. Danzo harcnál: Danzo húzná az időt, de végül meghalna.


Nagatoval pedig hárman alig birtak Itachiék. Kabuto támadásokban nem valami erős, a rinnegan miatt szétszedné Nagato.

2019. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Harman alig birtak? Killer bee es naruto nem birt vele maximum. Itachinak easy volt. Es 1v1-ben is szetkapta volna. Itachinak kb meg se kottyant. Viszont pain ellen mar mukodne az amaterasu mert elegne a test es hiaba fujna le magarol nem rakodna ossze mint az edo nagatonal.
2019. nov. 2. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Sasori

Sasori

Kakuzu

Hidan

Na ez nehéz, lehet Kimimaro szét tudná kapni Hidan testrészeit, de lehet Hidan előbb végezné vele.

Orochimaru

Orochimaru

Szerintem edo tensei nélkül is

Kisame

Danzo

Pein még úgy is győzne valószínűleg

2020. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gofrisütő ***** válasza:
#7 Nem mondom de A RINNENGANNAL EL LEHET SZÍVNI A NINJUTSUKAT! Hiába amaterasu, nincs olyan ninjutsu, amit nem tudna elszívni.
2021. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!