Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes nézni a Goblin Slayert?

Érdemes nézni a Goblin Slayert?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ilyen szemét mint a Naruto, Bleach, SAO, JoJo, Tokyo Ghoul, stb.?

2019. dec. 18. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha olyan szemét lenne, mint a JoJo, akkor nagyon is megérné nézni:DDD
2019. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem is hasonlít az említettekre.

Inkább klasszikus fantasy amojan DooM feelingel és 12 része van azt hiszem, tehát közel sem olyan hosszú mint a leírtak.

2019. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A JoJo-t nem tudom, hogyan lehet a többi felsorolt hulladékokhoz hasonlítani. Tény, hogy van a JoJo-tól jobb, de egyébként egy nagyon is jó anime franchise-ról van szó
2019. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válasolva pedig:Rajtad áll, nekem unalmas volt, 8.(a 12-ből) részig bírtam, utána dobtam. Egysíkú gore anime az egész
2019. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mostani kérdés, de szerintem sem egy kimagasló mű. Tetszett benne az, hogy realisztikusabb társaitól, például igenis halnak meg benne emberek, és igenis tervek, stratégiák szükségesek ahhoz, hogy legyőzzék a goblinokat. Viszont ami nem tetszett benne az az, hogy csak goblinokra fókuszál az anime, holott a világban sokkal több lehetőség lenne, szokás szerint mint a legtöbb fantasy-ba itt is borzasztó idegesítőek a női karakterek, és ami a legjobban zavart az az a dolog, ami a mai animék 80%-ban megfigyelhető. Egyszerűen nincs körítése a történetnek, nincs szépen felépítve. Goblin Slayer példája.:

Első rész: Van egy "goblin vadász" aki öli a goblinokat. Ez oké, de ki ő? Hány éves? Hogy hívják? Hol játszódik ez az egész? Ezekre nem kapunk választ. Itt megjegyezném, hogy a mangában lehet megemlítik, viszont én nem olvasok mangát, ezért csak az anime alapján írom a véleményem. Viszont, ha a mangában meg is említik, akkor pedig azt nem érteném, hogy miért az animében miért nem? Szóval az egész egy in medias res kezdést kapott, amiben elénk dobtak valakit, mert hogy a rendes nevét nem tudjuk meg, és egy nagy gore az egész. Ha valaki megalkotna egy rendes gore animét/mangát(később adaptálnák) megfelelő történettel, karakterekkel, az BIZTOS, hogy világsiker lenne. Erre a legjobb példa az Attack on Titan, viszont a mostaniak mind ilyen "itt van ő, megfogom, bedobom ebbe a világba, aztán öljön, öljön, és öljön".

2020. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!