Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok essetleg ilyen animét?...

Tudtok essetleg ilyen animét? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan animét keresek, amiben a ha a FõSzereplõ rajzol valamit, akkor az valôsàggà vàlik / életre kel.


(nem kell îrni a beelzebubot, amiben az egyik részben bébi beel rajzolt valamit, az életet kapott, de valami hasonlôt) - (és nem kell îrni a musaigen no phantom world -ot sem, mert azt is làttam :P)



2020. jan. 13. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen az amit keresel de van pár olyan jelenet benne

Irozuku Sekai no Ashita kara

2020. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hàt tényleg nem pont olyan :P 1 az, hogy màr làttam... 2... hà~t... jobb szeretnél ha a fõszereplõ inkàbb fiù lenne :3 remélen nem probléma. Amùgy én is keresnék simàn, ilyeneket, csak egy a probléma; nem tudom milyen kategôriàban kellene keresnem az ilyen animéket. A Supernatural kateg. -val meg nem megyek semmire, mert sok màs supernatural van, nem csak olyan amit én is keresek.
2020. jan. 14. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Most két rossz válasz jutott az eszembe:

- Narutóból Sai. Csak nem főszereplő és elég későn jelenik meg a történetben.

- a Varázsceruza. Csak nem anime, hanem egy régi aranyos rajzfilmsorozat.


Bocsi XD De mindkettő jó.

2020. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Bele nézek a 2.dikba, mert azt nem ismerem még, viszont a narutôt vagy 20x végignéztem màr :P Na de m1... Köszi szépen!
2020. jan. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!