Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 2000-es évek elején üveggolyós...

Vörös98 kérdése:

2000-es évek elején üveggolyós mese vagy anime?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kb 2004-2010 közöttről van szó, akkor voltam 6-10 éves, és rémlik egy mese, amiben üveggolyókat gyűjtenek a főszereplők, és a földbe rajzolt körön belül pockolik egymásnak, és tisztán rémlik az a jelenet, hogy valakinek tigrisszem üveggolyója van, ezért ő nagyon erős. Ez lehetett anime is.

Tudom, hogy kevés infó, de hátha valaki tudja miről beszélek.



2020. jan. 14. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakugan?
2020. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dehogy!:D
2020. jan. 15. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most szöget ütöttél a fejembe. Én is 2004-ben 6 éves voltam, és kb. akkorról rémlik nekem is ilyesmi. És elkezdtem mindenféle golyókat gyűjteni, s azokkal játszodtunk. A tigrisszem is rémlik. Elkezdek keresgélni. Ha megtalálom, írok. Most már engem is érdekel, mi volt az.
2020. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Anne a Zöldormú Házból rajzfilmváltozatából rémlik egy hasonló rész, de nem vagyok benne biztos.
2020. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!