Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo ghoul 2. és 3. évad...

Tokyo ghoul 2. és 3. évad között mi az a nagy kontraszt? Nem vágom hogy emberből hogy lesz fél ghoul.

Figyelt kérdés
Valami kiegészítőt kihagytam?

2020. jan. 29. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt tudom hogy Ken az mindig is fél ghoul volt (a műtét után) és a 2. Évad után megölik majdnem (ezt el mondják a 3.ban) és amikor felépül akkor már nincs meg az emlékezete. Innen a story. És amiért nem tudom azt mondani hogy végig szar lett az kaneki árváltozása
2020. jan. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Át változása*
2020. jan. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ott vagyok bajba amikor kanekiből ghoul baby sitter lesz
2020. jan. 30. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Ghoul baby sitter? :o Én ilyenre nem emlékszem :D A Sasaki -s részre gondolsz amikor CCG csapatvezető?


Amúgy a hirtelen váltást a két évad között az okozta, hogy az első évadot a manga alapján készítették, míg a másodiknál már eltért a stúdió a manga vonalától. A harmadiknál pedig vissza a mangához. Alapból nem kellett volna eltérni a második évadnál és akkor minden jó lett volna és nem lett volna elsietve az utolsó 2 évad, plusz nem lett semmilyen semmilyen hirtelen váltás hanem szépen haladt volna az egész a befejezésig.

2020. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberből pedig úgy lesz fél ghoul (Pontosabban Quinx), hogy egy ghoul kakuhou -ját ültetik az ügynök testében. Természetesen ez rekeszekre lesz osztva (Talán 4 rekesz van, de nem vagyok benne biztos) szóval nem használhatja az ember a teljes ghoul erejét miután átváltozott Egyszemü Ghoul -á
2020. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 31. 23:10
 7/10 anonim válasza:
Még annyi, hogy Kanekk azért veszti el az emlékezetét, mert Arima, miután majdnem megöli, elviszi a Cochlea-ba, és Number 240 néven kínozza mentálisan. (Folyamatosan emlegeti hogyan ölte meg minden szeretett személyét) Kaneki a végén már éhezteti magát és kikaparja a saját szemét. Ezután lényegében Arima elkezdi átmosni az ágyat és ajánl neki egy új személyiséget, akit Sasaki Haise névvel illet. Ezért is mondják rá majd, hogy a "Hazugságok királya".
2020. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az igeen, csöves animéba meg nem derül ki
2020. febr. 29. 20:25
 9/10 anonim válasza:
Túlságosan hamar le akarták tudni. Például a Black Reaper sem szerepel túl sokat, holott ez lenne Kaneki kegyetlen személyisége. Ehelyett 3 rész alatt letudják annyival, hogy "meg akar halni és kész". Szóval ajánlom a mangát, sokkal bővebb és érdekesebb, mint az anime.
2020. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mangát hol találom meg?
2020. márc. 2. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!