Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor jön ki ezeknek az...

Mikor jön ki ezeknek az animéknek a folytatása?

Figyelt kérdés

Tensei shitara Slime Datta Ken

Classroom of the elit

Arifureta shokugyou de sekai saikyou

Sword art online



2020. febr. 18. 21:19
 1/6 anonim válasza:
52%

Én nem vágom ezeket, más animéket nézek, de a kedvedért utána néztem. Sajnos nem sokat tudni róluk.

Az elsőnek idén mindenképp meg kell érkeznie, a többiről csak össze vissza hírek vannak, semmi pontosat nem tudni.

2020. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos félóra keresgélés után, csak ennyit találtam.
2020. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 19. 05:32
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

1. Talán idén vagy jövőre.

2. Remélem soha.

3. Remélem soha.

4. Bár sohane jönne.

2020. febr. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tensei shitara Slime Datta Ken - A jelenlegi hivatalos hírek alapján most októberben fog kijönni a 2. évad.


Classroom of the elite - Nincs bejelentve folytatás és nem is túl valószínű, hogy lesz.


Arifureta shokugyou de sekai saikyou - Be van jelentve 2. évad, de nem lehet tudni, hogy mikor fogják kiadni.


Sword art online - A következő évad (Sword Art Online: Alicization - War of Underworld 2. évada) most áprilisban jön ki.

2020. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Horváth Dominika válasza:
A Tokyo Ravengers 2.dik évada mikorfog kijönni?
2021. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!