Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor folytatódik a Made in...

Mikor folytatódik a Made in abyss?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van kiadva 2 vagy 3 film még mellé, de azok nincsenek lefordítva még magyarra. Mikor lesznek ezek lefordítva? És mikor lesz 2. évados folytatás?


Válaszokat köszi.



2020. febr. 22. 14:57
 1/5 A kérdező kommentje:

egy egyszerű kérdést tettem fel.

Lesz-e folytatása egy sorozatnak, és az ahhoz kapcsolódó filmekhez kb. mikor érkezik folytatás.

Nem adtam okot szerintem hogy flegmán válaszoljál erre.

2020. febr. 22. 15:52
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy erre a kérdésre senki nem fog tudni válaszolni neked, kisfiam. Szerinted mennyi az esélye annak, bárki, aki tudná a válasz, olvassa ezt az oldalt?
2020. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak akik mondjuk jobban jártasak a stúdiónak a történetében, azelőtti animéiben, talán tudják, van-e esély arra, hogy folytatni fogják, vagy nem jellemző rájuk.


De ez csak egy példa.

Mellesleg ezt leírhattad volna elsőnek is és nem kellet volna akkor fölöslegesen szót fosni.

2020. febr. 22. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudni mikor fordítja le valaki, de addig míg nem jön ki DVD-n Japánban addig nem. A vetítéstől (2020.01.17) számított fél év, vagy akár egy év is lehet mire lemezre ki jön.


Bejelentettek egy : Made in Abyss Sequel - nevezetűt

de arról még nem tudni, hogy sorozat, movie, új, vagy a mozi részekre vágása.

2020. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :D

Akkor még várunk egy kicsit.

2020. febr. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!