Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az owari no seraphban guren...

Az owari no seraphban guren nem volt önmaga?

Figyelt kérdés
A 2 évad végét nem egészen értettem. Most akkor az a lila hajú kiscsaj pontosan kije volt neki? Miért lett hirtelen gonosz a végén?

2020. febr. 27. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Régen láttam az animét, de úgy rémlik, hogy a fegyverben lakó démon már félig megszállta, és azt próbálja visszaszorítani több-kevesebb sikerrel. (És zárójelben megjegyzem, mert ebben abszolút nem vagyok biztos, hogy a lila hajú csajnak a valakije volt a démon. Talán a nővére. De nem emlékszek erre a szálra tisztán, szóval bocsi, ha téves infó :/)
2020. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yaurin ***** válasza:
Előttem lévőnek: igen, a nővére volt Mahiru és a lila hajú csaj neve Shinoa. A nővére együtt is volt Gurennel, csak meghalt és beleköltözött a fegyverébe.
2020. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lila hajú kiscsaj Hiiragi Mahiru volt, aki korábban megegyezett Krullal(vámpír hercegnő) és bizonyos emberekkel, hogy megidézik az egyik Szeráfot-angyalt a 7-ből.(világuralmi terv)

Azonban megőrült(mangában le van írva, miért), így Guren megölte és magához vette a fegyverét, amely még tartalmazta Mahiru démoni lelkét. (Mahiru ezért képes őt megszállni.)

Amikor emlékeztették a paktumra, Mahiru átvette az uralmat Guren felett és segített megidézni-megvédeni az angyalt, ezért támadta meg Yuu-t is, mert ő képes lett volna száműzni az angyalt.

Ami viszont fontos, hogy Guren tisztában volt azzal, hogy elvesztette az irányítást maga felett, ezért sírt, amikor leszúrta Yu-t mert ő maga soha nem támadta volna meg, mert részben a fiaként tekint rá.

Tudom, kicsit talán zavaros, a mangát kezdd el olvasni ha érdekel a történet, az már jóval tovább haladt, mint ahol a 2. évad végződik.

2020. márc. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!