Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen szerelmes animéke...

Tudtok ilyen szerelmes animéket irni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy van egy csaj aki a legszebb a suliban és mindenki bele szerelmes de ő csak kihasználja őket és itt jön a képbe a főhős srác, őt nem nagyon érdekli a csaj mert tudja milyen, a csaj pedig elkezd érdeklődni a pasi után és mondhatni szerelmes is lesz bele, de a srác hamar kapcsol ezért nem nagyon foglalkozik vele de pár rész után a srác is érdeklődni kezd a csaj iránt, igazából a srác nem olyan menő mint a többiek, annyira sok vonzó dolog sincs benne ezért a többiek ezt nem állják. Ha ismertek ehez hasonló animét akkor nyugodtan írjatok le.

2020. febr. 28. 19:24
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ez megegyezik a leírásoddal:


3D Kanojo: Real Girl (2018-19)


A középiskolába járó Hikari Tsutsui szerfelett elégedett a virtuális barátnőivel. Úgy el van merülve a saját világában, hogy alig van neki rendes barátja. Egy nap, mikor muszájból a medencét kell kitisztítania, megismeri a hús-vér lányt, Irohát, aki nagyon is népszerű a fiúk között, méghozzá okkal.


Itt megtalálod a részeit(2 évad):

[link]


+készült belőle egy live action is;)


(Bár én javaslom,hogy készíts elő egy csomag papírzsepit,mert ha érzékenyebb vagy, garantáltan elbőgöd magad a vége felé (tapasztalat;) )

2020. febr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jó anime, az elején nem nagyon tetszett de utánna nagyon jo
2020. febr. 29. 19:30
 3/5 anonim válasza:
Ugyan ez majdnem, csak a fiú népszerű. Sukkite ii na yo avagy say i love you. 4 éve az egyik kedvenc romantikus animém.
2020. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt már láttam, nekem is nagyon bejött
2020. márc. 6. 06:56
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ezek:

Nisekoi

Kanokon

kaichou wa maid-sama

My Little Monster (Tonari no Kaibutsu-kun)

Watashi ga Motete Dōsunda

2020. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!