Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mai is vissza utazott az...

Mai is vissza utazott az időben? Bunny Girl Senpai

Figyelt kérdés
Ugye úgy indít az anime, hogy Mai nyuszi jelmezben van és keres valakit aki igazolni tudja a létezését. Ugyan ez volt Sakutának is a feladata miután a filmben időt utazott, hogy találjon valakit aki észre veszi és mikor elmegy Sakuta Mai hoz a filmben akkor Mai tudja hogy sikerült megmentenie Sakutát, tehát Mait ütötte el az autó (és ott ezért fűzte hozzá azt hogy nem is hiszed el de én 1000x jobban szeretlek). Tehát Mai az anime elején éppen visszautazott az időben azért hogy meg tudja menteni Sakutát? Most néztem meg a filmet és erre nem tudok választ kapni. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. márc. 28. 01:50
 1/1 dragon slayer válasza:

Szerintem nem utazott vissza vele mert Mai-nak az volt a szindrómája hogy miután abba hagyta a harc nem látták. Ezt úgy magyarázza az anime: hogy ha egy macskát bele teszünk egy dobozba akkor utána addig nem vagyunk biztosak benne hogy ott van amíg meg nem bizonyosodunk róla az az meg nem nézzük.

Mivel Mai abba hagyta a szinészkedést nem volt megfigyelés alatt ezért nem látták. És ha még is vissza utazott volna vele akkor Sakuta nem felejtette volna el miután aludt. És akkor két Mai-san létezne.

2020. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!