Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok még animéket ajánlani?

Tudnátok még animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Próbálok száz animét összeírni amit szívesen megnéznék, majd abból kisorsolnám, hogy melyiket nézzem meg.

Eléggé nehéz, mert ha valamelyik nem igazán tetszik akkor félbehagyom és egy idő után frusztálni kezd, hogy nem néztem végig.. (kicsit kényszeres vagyok) ezért csak úgy bármit nem írnék bele.

És inkább újabbakra gondoltam, már mint a rajzolást illetően.


Ezek tetszettek, ha lehet próbáljatok e szerint ajánlani.:


Naruto

Tokyo Ghoul

Parasyte

Kimetsu no yaiba (Demon Slayer)

Given

Beastras

Super Lovers

Hitorijime my hero

Yuri on ice!

Promised never land

Ge ge ge no kitarou

Kabukicho Sherlock

Sekaichi hatsukoi

Black Butler

Death Note

Vampire Knight

Hibrid Child

Banana fish

Papa datte shitai

Papa to kiss in the dark

Yarichin b club

Jonjou Romantica

Love srage!!

Doukyuusei

Ling Qi

Dakaretai otoko 1-i ni Odosarete

Caramel Honey

Demi-chan wa Kataritai


Egyenlőre ennyi jutott eszembe, ha van még akkor azt késöbb leírom.


Ez a kérdés másoknak is segíthet, akiknek több anime is van a leírtjaim között ők is találhatnak kedvükre való animét és ha van valimi olyasmi ami neki nagyon tetszett akkor azt is megoszthatja velem és másokkal.


Aki idáig elolvasta.. annak annyit ha nem megterhelő akkor egy rövidke gyors összefoglalást mellé dobhatunk?


Előre köszönöm a válaszokat, baromságokat mellőzném.

よろしくお願いします!



2020. márc. 30. 05:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Re: zero - Arról szól, hogy egy átlagos gamer fiú bekerül eg fantasy viágba és a "return by death" (visszatérés a halálból) képességet kapja meg. És több kalandban lesz része. Engem egy kicsit idegesített, hogy ( spoiler?) nagyon sokszor visszament az időben ugyanoda. 8/10


KonoSuba - Arról szól, hogy egy fiú meghal és odakerül az Aqua nevű isten elé, hogy eldöntse mi legyen tovább és azt választja, hogy legyőzi a démon királyt és akkor folytathatja a életét. 7/10


Death parade - igazábol még nem láttam, de sokan ajánlották [link]

2020. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Re: zero

[link]


Death parade [link]


KonoSuba [link]

2020. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Cells at Work!! - a vérsejtek és a különböző sejteket képzeli el emberként. szórakoztató is meg lehet belőle megtudni dolgokat.

Akatsuki no Yona - Yona hercegnő az apja halála után elmenekül a palotából, és azt követi, ahogyan megtanulja, milyen normális emberként élni a királyságban.

Durarara!! - Tokió Ikebukuro városrészében játszódik a történet, több karakter a főszereplő, érdekes és tele van csavarokkal.

Bakuman. - a mangaka válásról szól

A Place Further Than The Universe - pár lány elszeretne jutni az Antarktiszra.

Saiki Kusuo no Psi-Nan - egy fiúról szól akinek minden elképzelhető szuperereje megvan. Nagyon vicces.

91 Days - egy fiú szeretne bosszút állni a megölt családtagjain. Néha egy kicsit vontatott, de megéri.

Barakamon - egy kalligráfust az apja elküld egy szigetre, hogy találja meg a saját stílusát.

Osomatsu-san - 20-as éveikben lévő, NEET hatos ikrekről szól. az egyik legőrültebb anime lol

Shirokuma Café - egy jegesmaci kávézójáról szól, ahogyan az ott lévő szereplők élnek és ahogyan múlik az idő. nyugis, aranyos.

2020. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem a "Free!" is eléggé tetszett. (Ha ráakarna valaki keresni úgy írja, hogy" Free! Anime".
2020. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 vagyok, elhagytam az ismertetőt 😅.


[link]


Ez igazából egy Sport anime (úszás), de nagyon helyes fiúk vannak benne.

2020. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!