Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha a világ olyanná válna,...

Ha a világ olyanná válna, mint a My Hero Academia, ti milyen képességet és foglalkozást szeretnétek magatoknak?

Figyelt kérdés

Én, ha lehetséges lenne, akkor a hős támogató csapatban lennék, és Hatsuméhez hasonlóan szinte folyton a műhelyben dolgoznék.

A szuperképességem az ambixterség lenne. Most sem vagyok egyértelműen jobb kezes, tudom használni a bált is, de egyszerre csak egyre tudok odafigyelni. Szóval egy ilyen világban mindkét kezem villámgyors, és precíz lenne, amivel hatékonyan tudnék eszközöket gyártani. 😁



2020. márc. 31. 14:00
1 2
 1/11 D-Mano ***** válasza:
100%
Valami gyógyító képességet, mint pl. Recovery Girl-é vagy hasonló. A választandó foglalkozás nyilvánvalóan valami gyógyító/ orvos lenne.
2020. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Képesség eltüntetés mint "radírfejnek" csak ne pisligással és pl a rendőrség speciális alakulatába, akik a kéességhasználó bűnözőkre vadásznak
2020. ápr. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Radírfej... 😂 Te atya világ, a magyar szinkron. Sose fogom megérteni, miért nem hagyták angolul a hősneveket. Eredetileg is azok voltak a japán szinkronban.


Egyébként pedig Tsukauchi hazugságvizsgálós képessége poén lenne. Vagy Midoriya anyukájáé (kisebb tárgyakat tud magához vonzani) jól jönne a mindennapi életben.

2020. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vmi olyasmit választanék, amivel nagyon gyorsan és hatékonyan tudnék információt feldolgozni (lásd kb világ legokosabb embere), + még valami jó kis harci technika (ez nem a képesség része). nyomozó lennék
2020. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is úgy gondoltam, hogy a mások képességét ellopó/lemásoló jellegű képességek elég menők...


de rájöttem, hogy amúgy nem török világuralomra, így sokkal megbízhatóbb és praktikusabb lenne valami teleportálós képesség, mint Kurogirinek, mert ezt tudnám a legjobban hasznosítani a mindennapi életben. A foglalkozásom ennek alapján lehetne valami ehhez kapcsolódó, gondolom... rendőrségi felderítő, vagy inkább ilyen vészhelyzeti mentős teleport

2020. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

olyan képesség amivel megállíthatom az időt, vagy időt "kreálhatok" magamnak vagy lelassítom/gyorsítom. Például:

- egy napom ne 24 órából álljon hanem +5 órával 29 órából (az az 5 óra lehetne olyan mint amikor megáll az idő, de csak szamokmra érzékelhető). Az a +5 óra lehetne pont éjfélkor mondjuk és akkor senkivel nem csinálhatnék semmit, fizikálisan nem tehetnék senkivel semmit (biztos ne lehetne olyan képesség amivel kb mindenható lehetnél, azért is kell ez bele). Sokat gondolkodtam ezen mert nekem kevés ez a napi 24 óra.

-esetleg lelassíthatnám, ami hasonló lehetne a "megállítomazidőt" képességhez, de ezzel fel is gyorsíthatom. Például ha 2 órát kell utaznom a buszon/repülőn akkor csak felgyorsítom és kihagyom az uncsi részeket. Szóval mind a 2 órát. Ezt nagyon sokáig lehetne vitatni, mert ha egy rendes tanórát nézünk és én felgyorsítom az időt és hozzám szól a tanár akkor én azt hogy érzékelem vagy hogy reagálok rá stb.


vaaagy teljesen más


bármilyen állattá válhatok és minden tulajdonságát is megkapom. Ez például rendőrségnél beválhatna. Ha valakit üldözni kell pl erdőben gepárd vagy majom is lehetnék. Esetleg tűzoltó: valami kis állattá változnék aki azért valamilyen szinten jobban bírja a meleget/forróságot mint az emberek és az összedőlt házak/romok, kis rések között átbújhatnék, hogy olyan embereket is elérjek amit mások nem tudnának.

2020. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ú, utolsó, ez tök menő lenne 😇

Én még egyébként gondolatolvasáson is gondolkodtam, de annak van hátránya is. Szóval félek, hogy valami olyat hallanék, amit nem akarok hallani.😅 De rendőrként tök hasznos képesség lenne. 🤔😎

2020. ápr. 4. 23:01
 8/11 anonim válasza:
100%

#6 vagyok

Bocsánat a rengeteg helyesírási hibáért, fel sem tűnt 😅


#7 - kérdező

A gondolatolvasásnál is rengeteg kérdés van. Tegyük fel, hogy irányítottan tudod használni (mikor, kiét hallod), de meddig egyáltalán. Eraserheadnek is kiszárad a szeme a képessége használata közben. Ha tegyük fel használod egy bizonyos ideig, majd kimerülsz és utána már nem tudnál 'fókuszálni' akkor már mindenki gondolatát hallanád, ha nem 'kapcsolod' ki. Ez eskü tetszik 🤔 És egyetlen kérdést sem tettem fel.. Nevermind

2020. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Feral képességek... (Át tudsz változni egy farkassá, mágiád van, de amugy ember tested van)

Nagyon menő lenne C:

2020. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 meridaabator_original válasza:
100%
Telekinézis. Lehet, hogy elég alap képesség, de ennek ellenére, vagy pont ezért, nem jelenítik meg az animében. Viszont egy ilyen képességet szerintem nagyon jól tovább lehetne fejleszteni, és szinte bármire alkalmazni. Közel és távol harcban is alkalmas. Egy ilyen képességgel én természetesen hős akarnék lenni
2022. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!