Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek olyan animét ahol a...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Ismertek olyan animét ahol a főszereplő egy fantasy világban él és nagyon badass, overpowered és lenne benne egy kis románc is?

Figyelt kérdés
Most néztem egy ilyen animét a Kenja no mago-t és az pont ilyen volt és az nagyon tetszett, de ehez hasonló animéket nem nagyon ismerek. Az overlord-ban tudom van overpowered főszereplő de nem a kedvencem egy csontváz palit nézni egész idő alatt és még abban normális románc sincs...

2020. ápr. 26. 20:34
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam "ehhez" akart lenni, nem "ehez".
2020. ápr. 26. 20:40
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nézd meg a nanatsu no taizait mert az is hasonló
2020. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de még várom az ötleteket
2020. ápr. 27. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Umm én csak mangákat tudok írni. Tudom, hogy nem ezt kérted, de ezek biztosan tetszenének:


Tensei kizoku no isekai boukenroku

Sono mono.. nochi ni

The reincarnation magican of the inferior eye (ennek kicsit bugyuta a sztorija, de az 10000%hogy van benne románc..)

To your eternity (ezt nagyon nagyon ajánlom mindenkineek!!!! Ez egy kicsit más mint az előzőek ((főleg hangulatában)) nagyon komoly és zseniális történet!! Szép rajzolással. ((A koe no katachi szerzőjétől!!)) Egyébként azthiszem pont most jön ki belőle anime idén)


Ehh ümm bocsi a rizsáért..

2020. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem jönnek majd ki belőlük animék!
2020. ápr. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!