Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animét irni?

Tudnátok hasonló animét irni?

Figyelt kérdés
Egy szerelmes animéra gondolok ami nem slice of life fajta vagyis nem az a történet hogy 5lány szerelmes a srácba de a srác meg annyira hülye hogy ésszre se veszi igy egy 6.lányba szerelmes, na ezt utálom ugyhogy jó lenne kihagyni az ilyet, olyanra gondolok amiben ez a tiltott szerelem van pl a jó meg a rosz egymásba szeret vagy a testvérek egymásba szeretnek vagy ami olyankorban játszódik amiben léteznek ezek a nemesi rangok és egy nemes beleszeret a szolgájába vagy a nemes beleszeret egy parasztba vagy bármi hasonlót, ami még plusz lenne nekem hogy az animében lenne csók jelenet vagy pár ölelkezés bár nem muszáj, lehet sima szerelmes szál amiben fiu-lány kapcsolat van de lehet yuri azaz lány-lány kapcsolat(az utobbiért jobban rajongok).

2020. ápr. 28. 18:04
 1/6 anonim válasza:
Ajánlom neked a Love is war animét, nagyon vicces és valami ilyesmi történik benne :D
2020. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de az ilyen nem annyira jön be
2020. ápr. 28. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Scum's Wish.
2020. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiú-lány

Mayouu Maou Yuusha (a hős és a főgonosz szerelme)

Lány-lány

Citrus (mostohatestvérek szerelme)

(Minimálisan) Candy Boy (testvérek, de szerintem az túlzás, hogy szerelmesek egymásba, de elvileg yuri)

2020. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Purrincess Noire ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem ez tetszene neked.

Egy amolyan ellenségek közötti kapcsolatról szól:


Boarding school Juliet

2020. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Yosuga no sora igaza első 6-7 részben uncsi, aztán történnek a dolgok. Nagyon izgi.
2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!