Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét amiben...

Tudtok olyan animét amiben titokzatos férfi (fő) szereplő van?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek amiben a (női) (fő)szereplő egy titokzatos rosszfiúba szeret bele. Amikre gondolok például a Vampire knight-ból Zero és Kaname, a Kamisama Kiss-ből Tomoe az elején, a Noblesseből Raizel, a Code:Breaker Rei, az Owari no seraph-ból Mikaela stb. Remélem értitek mire gondolok. Ilyen animéket keresek amiben a férfi szereplő ilyen. Jó lenne ha nem valami mellékszereplő lenne. Tudom hogy nagy elvárásaim vannak de remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm. 18/l

2020. ápr. 30. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy jó lenne ha vámpíros vagy fantasy lenne.
2020. ápr. 30. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:

Darker than Black


Nem kimondottan a romantika a sorozatok fő mozgatórugója (technikai okokból adódóan, később kiderül miért is mondom ezt, ha bár... vagy mégis? ).


Titokzatos "menő" antihős ugye az megvan.


A sok logikai hibától eltekintve kedvencek között van ez a darab. Nagy favorit a főszereplő, nagyon tudtam azonosulni vele (no homo, csak semmi félreértés :D).


Ha érdekel itt a sorrend amiben nézheted:

1. első évad

2. egy részes ova (könnyedebb romantikusabb)

3. négy részes ova (na itt tényleg van romantika, kicsit abból a keserédes fajtából).

4. második évad


Kicsit olyan X-Man filmes beütése van a sorozatnak. Igaz régen láttam a sorozatot, ha valami ködös szívesen segítek.

2020. máj. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképpen meg fogom nézni. Várok még több javaslatot.
2020. máj. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!