Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hol tudom elolvasni magyarul...

Hol tudom elolvasni magyarul a Maybe painter of the nights -ot?

Figyelt kérdés

Ha valaki tudja hol lehet elolvasni és belinkelné az oldalt annak nagyon örülnék.

Előre is köszi a válaszokat!



2020. máj. 12. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint erre gondolsz? Metr ami van fordítás, azt itt el tudod olvasni/le tudod tölteni.

[link]


Én készítettem hozzá két fejezethez fordítást, de pont ugyan akkor egy másik fordító is feltette pont ezt a két fejezetet. Mivel nem akarok beletrappolni az ő munkájába, és van másik projektem, egyenlőre hanyagolom. Azt nem tudom, hogy ő azóta küldött e be újjabb fejezeteket, mert az oldal adminja nagyon el van úszva, és nem frissített régóta (a másik projektemből 10 fejezet van fenn, és azóta elküldtem neki 33-om újjat, de még egyik sem került ki)

2020. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt kerestem.Köszönöm szépen.
2020. máj. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!