Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romeo x Juliet-hez hasonló anime?

Romeo x Juliet-hez hasonló anime?

Figyelt kérdés

Most néztem végig, imádtam és ehhez hasonló animét tudnátok ajánlani? A romantikus része érdekelne inkább és nem hátrány ha a végén a főszereplők túl is élik.😅

Köszi előre is!



#anime #romantika #romeoxjuliet
2020. máj. 22. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Grancrest senki: van benne harc, de egy pár a főszereplő
2020. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akagami no Shirayukihime
2020. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Abban esetleg tud valaki segíteni, hogy ezeket az animéket hol tudnám megnézni magyar szinkronnal? Vagy angol szinkron is jó, csak ahhoz jó lenne angol felirat is.

Köszönöm előre is!

2020. máj. 23. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Indavideon valószínűleg fent van magyar felirattal.


Kissanime vagy a gogoanime weboldalán pedig megtalálod angol felirattal.


Mind két esetben japán szinkron van.

2020. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Chrono Crusade is hasonlóan romantikus. Van is hozzá szinkronhang is.


Innen meg tudod tekinteni a részeket: [link]

2020. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ahogy a címe is utal rá, félig-meddig amolyan Rómeó és Júlia "paródia". Ez ne rémisszen el, mert valójában egy teljesen normális romantikus, többnyire vígjáték anime azzal a bonyodalommal, hogy itt sem lehetnek együtt hivatalosan. De mindenképp érdemes megnézni, a vége szerintem nagyon izgi volt, még ha csak színjáték is. :)


Amúgy én nem javaslom, hogy magyar vagy angol szinkronnal nézd!(mondjuk magyarral biztos nem fogod :D ) A japán szinkron az igazi minden értelemben. Kevés olyan anime van, ahol ne repedt be a szemüvegem az angol szinkron hallatán, főleg, ha világéletemben japánul néztem. És amúgy is jobb, ha megszokod, mert akkor újabb animéket nem fogsz tudni egyből a megjelenés után nézni. :)

2020. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 6. válaszolóval. Mindenképpen Japán szinkronnal nézd az anime-ket. Sokkal jobban át is jön úgy. A magyar szinkront inkább nem "minősíteném" de az angol se sokkal jobb.


Illetve a legtöbbször én angol felirattal nézem őket, mert nincs türelmem magyar sub-ot megvárni a friss anime-kben. :D De ha nem tudsz angolul akkor várd meg a magyar sub-ot DE mindenképp japán szinkronnal ajánlom. 1 kezemen meg tudom számolni hogy összesen mennyi jó magyar szinkronos anime van... Komolyan, vicc nélkül.

2020. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!