Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló szerelmes...

Tudnátok hasonló szerelmes animét irni?

Figyelt kérdés
Egy könnyed szerelmi történetre vágyom amibe belefeledkezhetek, néha nevethetek rajta, néha komolyan veszi magát, de közben boldogan mosolygok hogy egy ilyen anime létezik, legjobb az lenne ha nem egy iskolában játszódik hanem máshol de ha nincs más akkor az is megfelel csak ne az legyen hogy azon kelljen törjem a fejem hogy most akkor a főhős kibe is szerelmes? Vagy ki is szerelmes belé? Vagy mikor fogják bevallani az érzéseiket, az is jó lenne ha a főhősnek egy tragikus élete volt vagy nagyon szegény ezért nagyon sokat dolgozik vagy valami. Lényeg az hogy egy könnyed szerelmi szálat alakítson az anime, lehet benne akció, harc, vagy bármi.

2020. máj. 26. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg The Ancient Magus' Bride ez fantasy romantikus drámai van benne humor meg szomorú is több helyen, én imádtam. Nem tudom ilyenre gondoltál-e de mindenképpen ajánlom figyelmedbe ha még nem láttad
2020. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kimi no na wa

Tenki no ko

Kimi to, nami ni noretara

Maquia: when the promised flower blooms

Ez a 4 film, ami meg fogott engem és van benne romantika (utolsóban kevesebb, de a story az kiváló benne)


Tsuki ga kirei

Romeo x juliet

Ez a 2 anime talán tetszenk fog


Meg még ezeket ajánlanám, de lehet nem fog tetszeni:

Orange

Relife

Your life in april

2020. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Your Lie in April a legjobb anime ever! Iskolás, de eszméletlenül jó.

Vagy akár Silent Voice

2020. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!