Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Tenchi muyo ryo-ohki 17.rész...

A Tenchi muyo ryo-ohki 17.részét keresem bármilyen más nyelven, mint az angol vagy a japán. NEM FELÍRAT ! Vagy máshogyan írva 3.évad 4.részét és nem a sima hanem a ray ohki. ?

Figyelt kérdés

franciául meg spanyolul talán valahol még akad de mindíg feliratokba ütköö ott is.

Aki tudd segítsen.



#anime #manga #Misao #Ryoko #Tenschi Masaki #világűr, régi anime
2020. máj. 29. 15:14
 1/3 Hintalow ***** válasza:

Annyit tudok segíteni, hogy itt van az anidb-s linkje: [link] (ha jól számolom ez lesz a 3-ik OVA sorozat)

És itt ha legörgetsz a group status-ig, ott le tudod nyitni, és kilistáz minden release-t, amit valaha készítettek belőle, ahol jelölik azt is, hogy milyen felirat/nyelv érhető el.

Ha jól nézem egyetlen egy verzió létezik olyan módon amit te szeretnél, mégpedig az orosz TOPERS féle release, ami orosz hangsávot is tartalmaz. (más nyelvre láthatólag nem fordították az angolon kívül az eredeti japánból)

Innentől rajtad áll, hogy megtalálod -e (én a rutrackeren indulnék el)

2020. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt az orosz nyelvel rendelkezőt , hogy tudom megnézni? Nem igazán értem a második felét annak ami írtál.
2020. jún. 1. 21:52
 3/3 Hintalow ***** válasza:

A release (kiadás) azt jelenti, hogy milyen fordìtó csapat kódolta le. Ők jellemzően lelkes amatőr csoportok akik az animèk netre felrakásával foglalkoznak, a szinkron amit belekódolnak, szinte mindig hivatalos dvd/blueray kiadásokról származik, a felirat lehet szintèn hivatalos de sokszor saját fordìtás is.

Ezek jellemzően torrenten elèrhetőek, a mostani generáció inkább online stream-en nèz animèt ugye, de azokon az oldalakon is valamelyik releaser csapat munkája van fent online lejátszóban.

Ha te szeretnèd ezt az orosz nyelvű verziót látni, akkor vagy orosz nyelvű anime stream oldalkon kell keresgèlni, vagy magukat a videófájlokat kell torrenten megtalálni ès leszedni, erre ajánlottam kiindulópontnak az orosz rutracek nevű torrentoldalt, ami a legismertebb ès az egyik legnagyobb orosz nyìlt torrentoldal.

2020. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!