Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan anime mangahű...

Attack on titan anime mangahű befejezést fog kapni?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha én hibáznék de nem értem, hogy miért akarják a 4.-el befejezni, de ha már befejezik, miért most.

Hogyan akarják befejezni, amikor úgy tudom még a manga is fut?

Ha a szerzővel össze is beszéltek, a végét akkor se tudnák mangahűen visszaadni.

Hogy akarják így lezárni?


2020. jún. 3. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Elképzelhető, hogy mire az anime odajut, már be lesz fejezve a manga. Elvégre az évad két részre lesz bontva, a Part 1 és Part 2 között pedig egyértelműen lesz egy kisebb / nagyobb szünet.
2020. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oh, plusz most olvastam, hogy a mangában már a final arc fog következni a jelenlegi után. Az feltételezem elkészül az anime Part 2 előtt és akkor tudnak neki adni egy mangahű befejezést.
2020. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez így már elfogadhatónak tűnik, köszi! 👍
2020. jún. 3. 01:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti tervek szerint a manga befejeződött volna az anime utolsó évadának kezdete előtt, csak jött a korona, aztán most a magazinban sincs új fejezet (ettől függetlenül gondolom ugyanúgy dolgozik rajta a mangaka).

Valószínűleg az anime is csúszni fog majd emiatt, bár egyelőre ezt még nem jelentették be, de logikus is lenne (sok animét tettek át eleve, nagy neveket főleg, már emiatt bolondok lennének a többivel együtt indítani).

Szóval biztosra mondható, hogy be tudják rendesen fejezni. Plusz ha nem is jönne ki magazinban/kötetben az utolsó fejezet valamiért, biztos csinálna a mangaka valami vázlatot, hogy képzeli el a dolgokat, az alapján meg tudnak dolgozni.

2020. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!