Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok jó, és régi animéket...

Tudnátok jó, és régi animéket mondani?

Figyelt kérdés

Blue gender, Yuyu Hakusho, Naruto, Yugioh, Death note, Jigoku shoujo, Inuyasha. Ezeket láttam már, anno gyerekkoromban jetix után esténként én is ezeken nőttem fel. Olyan animéket keresek, amik hasonlóan izgalmasak, lehetőleg nem több száz részesek, és régi grafikája van. Nekem ez a one punch man, jojo bizarr adventure és az ilyen újabb jobb grafikával rendelkező animék nem annyira tetszenek már. Igazából a yuyu hakushonak tetszik a legjobban. Én ha animét nézek, nekem ez fontos. Szóval tudnátok ezeknek a kritériumoknak megfelelően tippeket adni, mit nézzek :D?



Jó anime horrorok is jöhetnek. Ott a grafika már nem számítana, csak, hogy jól befosasson :D


2020. jún. 4. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Tokyo Ghoul (Van 2 ova, meg a Tokyo Ghoul: re a fojtatása)

Angels of Death (nehéz megtalálni, de nagyon jó)

Aot (az alap)

BNHA (ez is)

Avatar: Aang legendája (nagyon izgalmas, a négy évad után van egy folytatás más szereplővel, de nem tudom, hogy azt meg akarod-e nézni, én pl csak az első néhányig bírtam, mert utána nincs meg az a hangulata)

Most így kapásból ezeket tudom

2020. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ayashi no Ceres

Fushigi Yuugi

X

Flame of Recca

Slayers

Monster

Vampire Princess Miyu

Yami no Matsuei

Trinity Blood

Chrno Crusade

Red Garden

Rozen Maiden

Weiss Kreuz

2020. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért lettem lepontozva? :<
2020. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csekkolom ezeket!
2020. jún. 5. 14:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Szívesen ^^
2020. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

#3

Mert megérdemled. Nem régi animéket írtál, de még csak különösebben jókat sem, az Avatar meg ráadásul nem is anime.

2020. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! Én voltam a 2-es, és még ajánlom a Dirty Pair c. '80-as években készült animét. Szintén nagyon jó, akciódús, ezen kívül rettentően humoros is. ^^
2020. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
#6 Már bocs, de különböző ízlések vannak, szerintem ezek nagyon jó animék, szerinted nem.
2020. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Ja és lehet, hogy az Avatar nem anime, de vannak animés vonásai
2020. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Helyesbítek: Az Avatar anime
2020. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!