Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleach-ben ki nyerne ha...

Bleach-ben ki nyerne ha harcolnának?

Figyelt kérdés

Kik nyernének?

tsukishima a fullbringer vs aizen?

Ginjo a fullbringer vs aizen?

ywach vs aizen?



2020. jún. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Aizen egyértelműen

Aizen egyértelműen

Juha/Yhwach

2020. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel halhatatlan így nem Aizen az erősebb? Ichigóek ellen amikor Urahara lepecsételte őt akkor is csak azért vesztett mert méllyen legbelül veszíteni akart (ez ichigó szájából hangzik el, nem én találtam ki) mivel a Hogyoku úgy működik hogy a legméllyebb kívánságokat váltja valóra. (és igen a bebörtönzése után még mindíg a testében volt, ezért is börtönözték be a Muken-be mivel a Hogyoku miatt halhatatlanná vált).



Azt is megkell jegyezni hogy a Mukenben töltött idő alatt sokkal erősebb lett. Ezt Kyoraku meg is erősitette hogy még úgy is hogy nem tudta teljsen feloldani a béklyót sokkal erőssebb lett mint mikor Ichigóval harcolt. Mellesleg ő volt az egyetlen aki a szériában használta a Hadou 99-et. Ywach legyőzése után pedig újra visszakerült a Mugenbe. Az utolsó szavait olvasván pedig kiderül hogy hagyta magát újra bebörtönözni úgymond megbánást érezve. Mellesleg nem volt már célja sem mivel az eredeti célja a Soul King erejének elpusztítása megvalósult Ywach legyőzésével

2020. jún. 7. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kérdezőnek igaza van...Aizen a történet szerint a legerősebb és hangsúlyozom senki sem tudná legyőzni mindegy hogy hányan támadnak rá.


Az első két kérdést mondjuk nem értem mert Juha sokkal erősebb Ginjonál és Tsukishimánál is. Ahogy írtad a történet végén hagyta magát de akár 1 kéz legyintéssel elpusztíthatta volna Ichigoékat mert annyira erős lett már. Ja és nem vagyok Aizen fan, nekem Toshiro a number one karakter a Bleachben :D

2020. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott abban a pillanatban aizen mentálisan vesztett! Utána halhatatlan lett azaz még ha nincs is akkora támadó ereje mint ichigonak a vége fele akkor is halhatatlan

De az a baj hogy juha ereje nagyon gyenge mármint nincs ki bontva ugyebár kubo beteg volt akkor és nagyon gyorsan le akarta zárni remélhetőleg az animeben jobban ki lesznek bontva a dolgok mert így nagyon rossz lett!

2020. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!