Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutóhoz hasonló anime?

Narutóhoz hasonló anime?

Figyelt kérdés

FONTOS!!


Nekem a naruto azért tetszik, mert a világa egyedi, például nagyon tetszik nekem ez, amit megalkottak a Naruto világában (pl. A jutsuk, klánok stb.). A történet is nagyon jó.


Nagyon tetszik, hogy a karaktereknek van múltjuk és az egész "shinobi világnak" is (pl. nagy shinobi háborúk). Karakterek kinézetével is nagyjából megvagyok elégedve, nem néznek ki nevetségesen.


Az tetszik még benne, hogy van benne komolyság is, de jót lehet mosolyogni is rajta.


Tudom, hogy ehhez hasonlóra nem nagyon fogok tudni találni, mert a Narutó több mint 10 éve megy, plusz a folytatása, így eléggé kiforrot dolog.


Viszont a Boruto -t már picit gyerekesnek találtam, habár most kezdd ott is beindulni a story, de az ilyen robotkar meg ezek nem tetszenek. :/


Annyit szeretnék még, hogy ne legyen túlzás, például ne legyen benne orgia, ne legyen minden nőnek nagy bögye, akikre végig állna a farkam, ne legyen nevetségesen véres, mert szerintem az sem illik oda.


Huh, feladtam a leckét. :D Akinek lenne ötlete csak írjon. Köszi!



2020. jún. 9. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hááát jelenleg nem jut eszembe más csak a hunter x hunter. mondjuk azt nem tudom garantálni,hogy ne legyenek benne nagy mellű nők:D
2020. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap ránézek, köszi! :D
2020. jún. 9. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha megnézed a Huntert és tetszik, akkor nézz bele a Yu yu hakusho-ba, annak is érdekes a sztorija.

Én Naruto után pl. azonnal a One piece-t kezdtem el,- bögyös nők vannak, viszont annak is nagyon jó a világa, meg jók a képességek.

Meg a Boku no hero academia is ezért tetszett.

2020. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megnézem őket, köszi!
2020. jún. 10. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A Black Clover egy viszonylag új anime, szerintem érdemes lehet belenézni.
2020. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

- Dragon Ball + Z + GT + Super

- Yuyu Hakusho

- Bleach (bár ezt pont utálom)

- Flame of Rekka

- Arslan Senki

- Blood+

- D.Gray-man

- Ninja Scroll (ebből van film és sorozat is, bár jó brutális és véres)

- Dororo

- Douluo Dalu (egy még futó donghua)

- Genshi Shounen Ryuu

- Inuyasha

- Kimetsu no Yaiba


Mondjuk a Narutot pont szívből utálom, de ezek szerintem hasonló műfajúak.

2020. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
6. Feltétlen ki kellett emelned, hogy nem szereted a Narutot, elengedhetetlen volt, hogy érthető legyen a válaszod...
2020. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
És ha nem szeretem, akkor mi van? Oké, pontozzatok le nyugodtan, nem mintha érdekelne. XD
2020. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
8. Senki se kérdezte az van xD
2020. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Attack on titan
2020. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!