Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Digimonokat nézitek?

A Digimonokat nézitek?

Figyelt kérdés

Halika. Vissza szeretném nézni, gyerekkorom egyik kedvenc animéjét a Digimon Adventure-t, azonban magyar szikronnal nem találom a tizenhatodik részt, vagy csak félig. Bár nem a legjobb a magyar szinkron, meg itt-ott nincs is benne, de így igazán nosztalgiás. Szóval, van ötlet, hogy hol találhatom meg a részt?

Válaszokat előre is köszönöm



2020. jún. 10. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

DragonHall+-on talán fenn van.

Bár én egyenesen utálom a magyar szinkronját. Inkább japánul, vagy maximum németül nézek animét. A németek rettentő jól szinkronizálnak.

2020. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tervezem japánul is megnézni, mert tényleg a magyar elég rossz. Meg akkor ha már így ajánlod megnézem németül is. Köszönöm a tippet.
2020. jún. 13. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Indavideon tavaly még tuti fennvolt magyarul végig csak sok szerencsét jól használni a keresőt, hogy kiadja a keresett részt... :'D


Adventure és Adventure02: [link] (16.-van legfelül :))

Tamers végig: [link]


Remélem tudtam segíteni:

- egy digimon rajongó :3

2020. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Digimon rajongó. Én is itt néztem, de a 16 sajnos csak félig van fent. Korábban én isn végignéztem, csak elfelejtettem letölteni sajnos.
2020. jún. 20. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Adventure sorozat japánul is fent van az Indavideón, de valamiért e formájában is pont a 16. résszel van valamilyen hiba. Én tavasszal néztem újra és így szintén ki kellett hagynom e részt. Skull-Greymon szégyenlős és nem engedi magát. :D
2020. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen értelmes magyar címet adnátok a Frontier-nek?


Angolul határvonalat jelent, a japánok az új digivolúciókra vagy a területfoglalási háborúra gondolhattak. Magyarul ez nem hangzik jól és sajnos az RTL ezért is találta ki az elcsépelt "új kaland" kifejezést. Mivel a főszereplők az ellopott digikódokat visszatöltik a helyükre, először "Digimon-telepítők" címet adtam volna neki. De itt a világmegváltó tiniket valójában sehogyan sem nevezik meg és így nem igazán helyes. Terepmunka, terepcsata, kódháború? A Digimonszelídítők sorozata után nem lehet sima Digimon.


Amúgy a régi klasszikus sorozatnak "Digimon: Nagy kaland" címet adnék.

2022. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy a régi első sorozatnak "Digimon: Igazi kaland". :-)
jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!