Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no Yona vagy Yona of...

Akatsuki no Yona vagy Yona of the Dawn anime. Su-Wont miért hagyta hidegen , hogy Kan Tae-Jun önfejűen a hercegnő keresésére indult , majd miatta lezuhant ?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy nem ő tehet róla.

Közben rájöttem , hogy azért nem érdekelte , mert nem szerelmes Yonába, hisz unokatestvérek.

Gondlom úgyis csak akadályt látott benne , hogy király lehessen.


Jól gondolom , hogy ezért ?


Amúgy meg érdekelne akik látták ezt az animét , a sárkányok közül ki a kedvencetek , és miért ?



2020. jún. 12. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez az a rész mikor Hakkal tök az elején az erdőben bújdosnak miután kimenekültek a palotából majd közlik Kan Tae-Jun-al (a fickó aki erőszakoskodott vele az 1., 2., részben és Hak megállította), hogy megtalálták a hercegnőt. Majd harcba keverednek és Yona próbálja felhúzni Hakot a sziklaperemből de ehelyett lezuhannak a mélybe.
2020. jún. 12. 17:39
 2/3 Arangolo ***** válasza:
Szerette Yonát,de szerintem azért hagyta hidegen ez az eset, mert még mindig bosszút akart állni apjáért... De nem tudom ez lehet csakaz én véleményem ,:D Igen szerintem valamennyire jól gondolod. Sárkányok közül a(z):Kék a kedvencem szerintem, nemtudom miért , bár az aranyat is nagyon szeretem :) neked melyik a kedvenced?
2020. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közbe kiderűlt , hogy egyszerűen SuWhon nem vonzódik az unokatestverehez es ennyi.


Nekem Jeha zöldsárkany a kedvencem.

2020. dec. 9. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!