Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2011-es HunterxHunterről...

A 2011-es HunterxHunterről vélemény?

Figyelt kérdés

Na, szóval nem szoktam 100 plusz részes animéket nézni, viszont erről nagyon sok pozitív értékelést olvastam. Plusz ugye most szünet is van szóval időm lenne rá. Viszont valahol azt olvastam, hogy a sorozat nagyon lezáratlan, és úgy nem kezdeném el, ha befejezetlen a vége. Akik látták, azoknak zavaró volt a lezárás, vagy azért kibírható? Légyszi spoilereket ne írjatok!

17/L



2020. jún. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kibírható. Story arc végén van vége, nem csak úgy lebeg a levegőben egy lezáratlan történet. Plusz az utolsó előtti story arc sokak szerint a legjobb, amit battle-shounen eddig letett az asztalra.


Hogy megnézd-e? Ha szereted a műfajt, akkor mondhatni kötelező darab. Ha viszont alapvetően nem, akkor nem biztos, hogy akár csak ez is megragad.

2020. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én mindenképp úgy voltam vele régen,hogy sose fogom megnézni,mert nincs időm 148 epizódot véginézni. most meg mindjárt befejeztem.

egyetértek az elsővel a chimera ant arc tényleg az egyik legjobb volt,bár én nagyon szkeptikus voltam az elején,mert elég lassan indult be a sztori és egy kicsit fura volt ez a nagy hangulat változás.

nem tudom,hogy valaha fogják-e folytatni az animét,mert még a manga sincs teljesen kész,de én mindenképp ajánlom.

2020. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek,akkor szerintem majd nemsokára belevágok :D

Mert igen, nagyon szeretem ezt a műfajt!

2020. jún. 14. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megéri megnézni, nekem a kedvenc animéim egyike, imádom a szereplőket, az érdekes és egyedülálló történetet és rajzolást. szerintem minél hamarabb vágj bele, biztos tetszeni fog :)
2020. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri.
2020. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett, hosszabbakat nem tudok úgy végignézni, hogy sok részt nézek napi szinten, és nem szakítom meg minimum egy hónapra, ez mégis elérte nálam ezt.

Nekem tetszett, hogy minden az egész történet részekre van bontva, és mind más-más hangulattal rendelkezik. A szereplők is tetszettek, gyakorlatilag mindegyik indítékát meg tudtam érteni - akiét meg nem, annak meg imádtam a karakterét. Nálam plusz pont volt a többi shounennel szemben, hogy nem volt benne annyi fanservice (bár én lány vagyok, nemtom, h neked fiúként ez mennyire számít...)

A vége igen, kicsit lezáratlan, de közben mégsem. Szerintem gyakorlatilag Gon egy nagyobb "korszakát" zárja vele le, legalábbis én így éreztem, ráadásul az egész történet a végén lévő tanulságot bizonyítja - ez sztem nem spoiler.

Végsősoron én mindeképpen ajánlom, nemrég néztem meg én is, és nagyon tetszett. A végének meg szurkolok, hátha amolyan Gegege no Kitarousan 10 évente csinálnak belőle egy újat.

16 L

2020. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 de elég sok fanservice volt benne :D nem is ez a lényeg amúgy
2020. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat, de csak annyi, hogy amúgy én is lány vagyok :D
2020. jún. 17. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!