Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik volt az az anime amit...

Melyik volt az az anime amit befejeztetek és utána nagyon üresnek találtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem a Hunter x Hunter,nagyon megszerettem ezt az animét ahogy néztem,miután befejeztem 2 napig nem is néztem semmi animét,mert csak feldolgoztam,hogy mi történt.

2020. jún. 18. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Elfen Lied
2020. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

NGE

Napokik agyaltam az animén.

Az a bizonyos "üresség" amit érzel egy sorozat befejztével, na itt nagyob erős volt.

2020. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
nálam is a hunter x hunter után volt valami hasonló
2020. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálam legutóbb a Dororo volt ilyen.
2020. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt ilyen. Nekem nem ez az egyetlen dolog határozza meg az életem, van más hobbim is, egéni és közösségi, így nem vág földhöz egy sorozat befejezése.
2020. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Shigatsu wa kimi no uso (your lie in april)
2020. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Én kb mindegyik után egy kicsit annak érzem magam, egészen addig, míg nem találok egy másikat :D Aztán arra vagyok rákattanva s már el is felejtettem az előzőt.
2020. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Death note, Bleach, Black butler, Demon slayer. Ezek azok amik nagyon megfogtak, talán még a Nana.
2020. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!