Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mért kedvelik ennyien a yaoit?

Mért kedvelik ennyien a yaoit?

Figyelt kérdés
Engem képernyőn keresztül rohadtul idegesít,hogy mindenhol ez csöpög és akaratlanul belefutok,szinte mindenhol. Valóságba pont úgy vagyok a melegekkel,mint a heterokkal semmivel sem tartom különbnek őket,elfogadom. Sőt a legjobb barátom is meleg,de valahogy képernyőn keresztül nem tudom elfogadni....

2020. jún. 26. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a story akkor nem számít pl: Banana fish
2020. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 banana fish nem yaoi,hanem bl. nincsenek benne sexjelenetek.
2020. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem kedvelik sokan, csak azok igen, azok nem bírják magukban tartani.
2020. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Már én se szeretem.
2020. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es: A Banana Fish shonen-ai. Amúgy még Japánban is mind a yaoira, mind a shonen-ai-ra a BL (Boys Love) kifejezést használják. Csak nyugaton szedik szét két fogalomra. Japánban viszont minden homoszexuális cuccot BL-nek hívnak.

Szóval, a shonen-ai is BL, meg a yaoi is. Ugyanúgy BL az Ai no Kusabi is, mint az általad említett Banana Fish, függetlenül attól, hogy előbbiben igencsak van ágyjelenet.

2020. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!