Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meg tudtok győzni, hogy...

Meg tudtok győzni, hogy megnézzem a JoJo-t?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel, esküszöm, komolyan. De mindig megnézem az első két részt és abbahagyom.

Láttam részleteket amik tényleg viccesek voltak, ezért is akarom megnézni (nem, nem az érdekel, hogy "mindenki" nézi/nézte xd úgyse beszélgetek erről senkivel).

Tudtok olyan okot mondani, hogy ne adjam fel?


Köszi ha segítesz felhypeolni.


(Légyszi, aki nem kedveli a JoJo-t ne írjon ide, legyen szép estéje, és igyon egy kakaót, aztán görgessen tovább. Köszi 🖤)



2020. júl. 11. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Ne add fel.
Add fel.
Igyál te egy kakaót.
72 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szinte minden anime lassan kezdődik. szerintem legalább 5 részt nézz meg belőle és aztán döntsd el,hogy mennyire akarod megnéni.
2020. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Az 1.évad nekem is kicsit nehézkesen ment,hogy végignézzem,viszont ami utána jön azért teljesen megéri megnézni azt a 12 részt kb.A 2.évad is rohadt jó viszont ez utána csak fokozódik.Van egy másik módszer ami a jojo fanok körében tiltott mágiának számít,de ha tényleg nagyon nem tetszik az 1.évad akkor kezdd el a 2.al.Anélkül,hogy tudnád az 1.évadban mi történt ugy is élvezhető.Ha pedig egyáltalán nem tetszik a hamon akkor 3.évadra is átkapcsolhatsz,de azt már csak végső esetben ajánlanám.
2020. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést nem évad,hanem part.A 2.part ha jol emlékszem akkor 12. vagy 13.rész
2020. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha pedig szeretned tudni mi történt az 1. partba akkor ezt a videót tudom ajánlani:

[link]

2020. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Láttál részeket amik izgalmasnak tűntek? Folytasd, mert részről részre csak jobb lesz.

Ez a legjobb indok arra, hogy folytasd a JoJo-t.

2020. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
2. Part 9. Rész után kezdődik megéri elejéről végig nézni eskü sokkal érdekesebb lesz tőle a part 3 is
2020. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az Part 1 inkább fogható fel egy rövid prológusnak. Ezért szokták azt mondani, hogy magas a belépési küszöbe a Jojonak.
2020. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először néztem, én is alig haladtam az elején, inkább a Stardust Crusaderstől lesz az a JoJo, amit mindenhol látsz, de semmiképp nem hagynám ki a part1-2-t. Lefekteti az alapokat, visszatérő karakterek vannak benne, na meg pár ikonikus mém is innen származik:D Szóval, minden kezdet nehéz, de megéri!
2020. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 D-Mano ***** válasza:
76%

Nekem pont, hogy az első szakasz tetszett. A másodiknál hagytam abba. Ebből következhet mondjuk az is, hogy akkor neked pont a második szakasztól kezd majd igazán tetszeni.


Nincs itthon tej, pedig most megkívántam a kakaót.

😩

2020. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Az első évad eleje elég lassú de fokozatosan jönnek a jó karakterek és harcok utána. És a színvonal epizódról epizódra fokozódik szóval ne add fel😁
2020. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!