Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik lehet ez az anime?

Melyik lehet ez az anime?

Figyelt kérdés

Shoujo műfajú volt, és egy tini lányról szólt, aki szinkronszínész akar lenni. A lánynak barna haja és piros/rózsaszínű? a szeme.

Rajta kívül mintha lett volna még két fiú és egy lány.


Ismertetőképről a tipikusan nagyon cuki animének tűnt, amit legfőképpen a kislányok néznek meg leginkább.

Nem teljesen emlékszem már, de mintha 4 részes lett volna, részenként olyan 15 perces.


(+ infók: Mintha nyaa-n nem lett volna fent belőle egy rész sem, talán a youtube-ra lett volna feltéve először, ott találtam meg, de nem néztem bele még akkor. Magyar felirat sem készült hozzá tudomásom szerint, legalábbis, amikor még tudtam a címét. :p )


Ez amennyire emlékszem belőle, ha valaki esetleg ennyiből is tudja melyik, akkor előre is köszi a választ! :)



2020. júl. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "Love Get Chu" című animére tippelek. Bár annak sokkal több része van, mint 4.
2020. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem az, de azért köszönöm a választ! Természetesen ment a zöld pipa is. ^^


Ismertető alapján kellemesnek hangzik, biztosan belenézek majd. :) Magyar felirattal úgy látom, nincs fent, szóval úgy tűnik be kell majd vetnem az angoltudásom, és a szótáram is elő kell varázsolnom a szekrényből. :p

2020. júl. 15. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy végül nem ez lett az áhított anime. A zöld pipát köszönöm, az anime megnézéséhez pedig jó szórakozást kívánok! ^^
2020. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
No, visszajöttem. Szerintem végül sikerült megtalálnom az animét. Ha minden igaz, a "Hashiri Tsuzukete Yokattatte." lesz az. Nagyon aranyosnak tűnik, szerintem én is megnézem.
2020. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ó, nem tudom, hogy találtad meg, de tényleg nagyon köszönöm, hálás vagyok érte. ^^


Úgy látszik, én másfele keresgettem, mert leginkább a "shoujo" és "romance" kategóriákat böngésztem végig. :D


Ahogy látom, ehhez még magyar felirat is készült, be is linkelem ide, hátha megtetszik másnak is: [link]


Tényleg köszi :)

2020. júl. 15. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Örülök, hogy a "szuperképességemet" használva segíthettem. :3 Pluszban örülök, hogy fent van magyarul is, köszi a linket!
2020. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megismertetted velem ezt az Animét. Imádom! Szerintem még ma este végignézem
2020. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy megtetszett a leírás alapján, de a fő érdem a korábbi válaszolóé! ^^

Remélem, tetszeni fog. :)

2020. júl. 17. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!