Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hasonló a véleményetek a BNHA...

Hasonló a véleményetek a BNHA 4. évadjáról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom egy ideje lement, de én most pótoltam és őszintén szólva én meglepődtem. Nekem eddig ez volt a legjobb évad. Lehet velem van a gond? Vagy csak ennyit számít, hogy 2 nap alatt ledaráltam, mások meg hétről hétre nézték? Nektek mi a véleményetek róla?



2020. júl. 16. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én kicsit szüneteltettem a nézését, de most újra elkezdtem, és nekem eddig tetszett ^^
2020. júl. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másképp érződik valami, ha egyszerre letolod vagy ha csak hétről hétre nézed. Nekem volt ami hétről hétre nem annyira tetszett, de amikor egyben újranéztem tökre más feelingje volt az egésznek
2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Volt egy ilyen gondolatom, mivel legtöbben a lassúságra hivatkozva húzták le.
2020. júl. 17. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ember függő, nekem tetszett az évad (főleg Eri-chan benne) és hétről hétre néztem, voltak benne nagyon jó karakter fejlődések és harcok, én élveztem még hétről hétre várva is.
2020. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nekem ez az évad emelte a kedvenceim közé a sorozatot az általad felsorolt dolgok miatt is. A végén az extra jelenet is menő volt. Gentle és La Brava azt gondoltam baromi idegesítôek lesznek, de az első részt kivéve a többiben egész jó pofa volt amit leműveltek, La Brava is cuki volt. Endeavor jellemfejlődése nagyon kellett és jó is volt.
2020. júl. 18. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az idén kezdtem el nézni az animét, s pont utolértem úgy hogy csak az utolsó kettő részre kellett várnom.

Őszintén, az első évadot mikor elkezdtem, megnéztem 3 részt s mondom ahh hagyom én a picsába nekem ez nem tetszik. Aztán mégis folytattam s örülök, hogy így tettem :D Legjobban nekem is a karakterfejlődések tetszenek, a koncert pedig nagyon feldobta a hangulatot. La Bravaék számomra kicsit udegesítőek voltak s szerintem nagyon húzták a részeket amiben szerepeltek (tudom, hogy a mangában is ennyi fejezet van előrelátva). Dehát ennek ellenére nagyon jó voolt.

2020. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!