Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyiket preferáljátok? Ha az...

Melyiket preferáljátok? Ha az anime egyfolytában megy fillerekkel több száz részen keresztül, vagy ha évente jelenik meg egy évad?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 00:10
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
Egyéb adaptáció, leírom kommentbe
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Azt se bánom, ha 2-3 évente jön egy-egy évad. Nem csak a filler az átka a megszakítás nélkül futó sorozatoknak, hanem egyéb időrablási módszerekkel is borzasztó módon le tudják lassítani a cselekményt.


Emlékszem, a Dragon Ball Z-ben azokon a részeken is, ahol a közelben nem volt filler, értelmi fogyatékosnak tűnt az összes szereplő, rengeteg idő elment azzal, hogy csak egymást bámulják és sóhajtoznak meg nyögdécselnek és csodálkoznak. Ha összenézed ugyanazokat a részeket a DBZ Kai-jal, nagyon észrevenni, hogy a nem filler részek tempója is sokkal feszesebb.

2020. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Inkább legyenek fillerek, mintsem éveket várjak egy 12 epizódos évadra. Én szeretem a hosszabb animéket, ahol van idő a karakterfejlődésre.


1-es, a DBZ-ben azért vették a Namekos harcokat hosszabbra, mert beérték a mangát. Várni kellett, míg Toriyama rajzol pár fejezetet. A Kai-t ne emlegessük, mert abból konkrétan mindent kihagytak, ami miatt a Z élvezhető volt.

2020. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

#2

Még részeg vagy vagy már másnapos? Ez nem csak a Namek Saga problémája volt, hanem általános probléma a sorozattal. És mi az a "minden", amit kivettek és élvezhetetlenné tette?

2020. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább nézek fillert fél évig, mint évente 12 részt. Bár az utóbbit se bánom, ha pontosan tudom, hogy mennyit kell várnom. Ha "határozatlan ideig" kell várnom, attól kikészülök. (Nem csak az animék terén, hanem mondjuk az orvosnál is. XD) De a fillerből is a rendes fillert szeretem, nem a nagyon elnyújtott fejezeteket. Azt én sem bírom másodjára. Ha elsőre nézem hétről hétre az elnyújtottat, úgy még elviselem.
2020. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"van idő karakterfejlődésre" xd tudod mi az a filler?
2020. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!