Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Karakterek,akiknek jobban áll...

Karakterek,akiknek jobban áll a singliség?

Figyelt kérdés

Az én listám:

1.Natsu

2.Juvia

3.Kyouka

4.Meliodas

5.Hikki(My teen romantic)

6.Sasuke

7.Soul

8.Naofumi

9.Yuiliy

10.Aoyama(Keppeki Danshi)

11.Ash(🍌🐟)

12.Hatsuharu(Fruit Basket)

13.Zenitsu



2020. júl. 19. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Natsu
Kyouka
Juvia
Soul
Sarada
Teruhashi
Noelle(Black Clover)
Deku
Himiko(NakaGenome)
Mikasa
35 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*szingliség
2020. júl. 20. 00:08
 2/11 anonim ***** válasza:
ash? kifejtenéd miért? :D
2020. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert,nem tudom beleképzelni egy kapcsolatba. :)
2020. júl. 20. 10:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Én noellera azavaztam de még dekunál is így gondolom
2020. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Ash barátnőjét azonnal megölnék, nem látnék sok esélyt erre. Bár, ha kiszabadulna a maffiából, simán találkozna egy olyan lánnyal, akit megszeret. Sőt, előtte állt az élet (17-18) pl, ha elment volna Japánba. Kb úgy viselkedne vele, mint Eijivel, lásd: reggeli rutin. (csak feltételezés)

Nekem inkább az a kérdés, hogy kit áldozna fel Ash: a szerelmét vagy Eijit? :D

2020. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Hát igen csak,ott kéne hagynia a gettót. Viszont ha marad,akkor akkor legalább egy olyan társat kell találnia,mint Shorty,mert Eiji csak a bajt hozta rá és rám is,mert már a 2.részben,csak azt vártam,hogy mikor nyírják ki...Utálom,ha valaki kotnyeleskedik,aztán várja,hogy mikor mentik a seggét.Igen,nekem egy elég negatív karakter volt Eiji.
2020. júl. 20. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
#5 jaj nagyon nem jött le neked a banana fish lényege :) az írok is mondták,hogy ashnak érzései voltak eiji iránt és romantikus kapcsolatuk volt meg lelkitársak voltak. és mellesleg nem láttad a végét? ha nem akkor nem akarok spoilerezni,csak ahogy írsz úgy látszik nem tudod.
2020. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.Mindenki máshogy értelmez(het)i. Neki csak gondolom mély barátságnak tűnt ez az egész,amivel nincs is probléma,Ash személyiségéből és az életéből kiindulva.
2020. júl. 20. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

7# itt te nem értettél engem. Én csak egy változatot írtam le, ami nyilván soha nem fog bekövetkezni. Csak szórakozásból írtam egy "happy end"-et. A gettóból is nehezen került volna ki stbstb nem akarom részletezni. Mivel nem vagyok egy beteg yaoi fan, ezért én egyáltalán nem láttam köztük szerelmi érzéseket, inkább egy mély barátságot, ami manapság alig létezik, ergo mindenki szerelmet képzel bele még egy kis simogatásba is. Írók mondták vagy sem ez nem izgat. (bár én egyáltalán nem ezt olvastam) Sajnos, már trendnek számít, hogy valakik azért lesznek melegek (vagy támogatják őket), mert ez olyan menő, különleges dolog. Sokkal több dolog van, amivel érdemesebb foglalkozni. Ezt nem bántásból írom csak a nézőpontomat fejtettem ki, mert erről eszembe jutott.


6# Eiji nekem sem volt kedvenc, viszont legalább ott volt Ash mellett.

2020. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Inkább ne lett volna. Kisebb érzelmi fejlődésen kívül,semmi mást nem adott Ash-nak,viszont elvette a legjobb barátját és kedvenc szereplőmet,Shorty személyében. Rengetegszer kockáztatta,miatta az életét Ash,én pl. az első hátráltatásnál fejbelőttem volna.
2020. júl. 20. 18:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!