Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki átugorja a jojo's bizarre adventure fejezeteit?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga.
2020. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, de sosem fogja megtudni az illető, hogy mit hagy ki ezzel. A JoJo manga és anime is kiváló, ezért kár kihagyni bármelyik fejezetet vagy évadot.
2020. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben a phantom bloodot skippelik pedig az eléggé megalapozza a többi részt ,és most bakker 9 részt végigülni nem nagy cucc. Szimplán nem értem az ilyen embereket :// . Akármelyik részt skippelném a többinél lehet lennének utalások amiket nem értenék mert pont azt a részt nem láttam.
2020. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1%
Én az egész animét kihagytam, szerintem nagyon gáz, b*zis és NAGYON cringe...
2020. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
De azert vetted az idot es a faradtsagot hogy ezt idebofogd. Ha az egész animet kihagytad akkor honnan tudod hogy NAGYON gáz , b+zis és meg NAGYON cringe is? Az elso reszen valoban nehéz atlendulni de egyre jobb es jobb lesz részről részre. Ez a te véleményed de tartsd tiszteletben masoket is azzal ,hogy nem huzod le az emberek kedvet a negativoskodasoddal. Koszi
2020. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
They are truly the lowest scum in history
2020. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Láttam már belőle jeleneteket, megmondom őszintén szerintem cringe, amikor kijön az emberből egy lila, vagy akármilyen színű ork és elkezdi darálni a másikat közben elordítja 100x, hogy hasztalan. Suliban megnéztük IT órán az 1. részt, sokkal jobban tetszett, mint a harcjelenet amikor csak mudamudamudamudamudáznak ezerrel, majd a másik is elkezd oraoroarooraoázni. Mellesleg kicsit beszéljünk a karakterekről. Pl Jotaro, akit még csak 16, vagy hány éves mégis kinéz vagy 30-32 évesnek, lek*rvázza az anyját, tele van mindenkinek a ruhája szívecskével, pózolnak és olyan arca van, mintha fából faragták volna ki, stb... Legtöbb ember teste meg már eltúlzottan nagy, minimum kétszer akkora karja van, mint Arnoldnak, mikor még a fénykorában volt. A hülye hajviseletet inkább meg sem említem, gondolok itt Josukéra, akinek olyan a haja, mintha bakancsal jól megtaposták volna. Másik példa Giorno. Na ő meg aztán abszolút b*zis. Szőke haj, amiben elrejtett 3 hajcsavarót, szívecske alakú lyuk a lila színű öltönyén, a mellénél. Ezt nem lehet vitatni, irritáló az anime, meg a hangok, amikor darálnak, közben meg megy a szokásos hasztalanozás.
2021. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
7-es kommentelőre ráférne egy kis mudamudamudamudamudázás, hátha értékelhetőbbé válik a véleménye.
2021. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod értékelni, az már nem az én bajom. Én kifejtettem a véleményemet, részemről ennyi.
2021. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!