Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Engem nagyon idegesít,hogy ha...

Engem nagyon idegesít,hogy ha egy pasi karakterből,lányt csinálnak. Titeket is?

Figyelt kérdés
Kivétel az olyan transzneműek,mint a BNHAból az egyik pussycat(Yawara Chatora).De mondjuk az,hogy valami fesztivál keretében,kávézót nyitnak és beöltöznek cselédlánynak az nagyon zavaró pl. Free;amúgy az egyik kedvenc animém vagy pl. Nagisa az Assassination Classroomból. És ez nem csak animékben van így,hanem a valóságban is. Egy magát férfinak érző ember,minek vesz fel szoknyát?!

2020. júl. 22. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagisa azért vett fel női ruhát, mert el akart vegyülni abban a buliban.
2020. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
zavar? nem csinálnak belőlük lányt,max. egy szoknyát tesznek fel rájuk,abban semmi baj sincs,ha meg téged annyira idegesít akkor van egy nagyon jó megoldás,hogy ne nézd azt az animét vagy skippeld a részeket.
2020. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút nem zavar, hogy valaki cosplayben megcsinálja egy pasi karakter női mását és fordítva. Ezt hívják crossplaynek.


Amúgy a Fushigi Yuugiban Nuriko is pasi, de női ruhát hord, aminek az okát a mútjában kell keresni. Ő sem heccből csinálja. Bár az elején én is pasinak hittem, mikor először néztem az animét.

2020. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.Tudom,de fiúk is voltak a buliban, úgy is elvegyülhetett volna. Egyépként meg a lányok egyedül is meg tudták volna oldani.

2. Na ez aztán megoldás."Ne nézz animét." Amúgy nem kértem megoldásokat csak,azt kérdeztem, titeket is zavar-e?

3. Ha nő öltözik pasinak az oké. De engem,akkor is zavar,ha fordítva történik meg. Főleg ha nem saját akaratából,hanem pl. azért,mert nincs elég lány az osztályban,ezért egy fiúnak kell felvennie a cselédruhát...

2020. júl. 22. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Szerintem nézd meg a Fushigi Yuugit. Nem egy iskolás anime.
2020. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok,lehet ránézek.
2020. júl. 22. 11:14
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
#4 egyáltalán nem azt mondtam,hogy ne nézz animét,tudsz olvasni?
2020. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4 Igen,csak enyhén dislexiás vagyok.
2020. júl. 22. 11:33
 9/9 A kérdező kommentje:
*7
2020. júl. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!