Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is depressziv...

Szerintetek is depressziv hangulatú a Naruto Shippuden?

Figyelt kérdés

[link] ezt a videót találtam youtubeon, és a videó alatti top komment, nem pontos fordítás, de lényegében az hogy "így úgy látszik, mintha Naruto Shippuden nem is lett volna annyira depresszív".

Aztán belegondoltam, hogy ebben van valami. Nem éppen egy vidám történet.

Kevés sikerélmény, szívfacsaró élettörténetek, nagyon sok jó ember halála, konkrétan annyira kevés olyan csata van, amikor örülsz hogy eltettek valakit láb alól(ugye amiatt, hogy mindenkit alaposan megismerünk), Naruto folyamatos kudarca Sasukeval szemben, Sasuke konkrétan megbolondul a történet előrehaladtával, de hát ki hibáztatja? Szerintetek?



2020. júl. 23. 00:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, valóban elég depresszív.
Nem, egyáltalán nem az.
Szerintem köztes. Kicsit az, de azért vannak vidám pillanatok.
29 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
A zene válogatása teszi azzá bizonyos pillanatait. Ha az nélkül nézed akkor rájössz hogy egyébként a történetek 90% annyira nem is tragikus
2020. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Btw nekem tökre bejöttek a zenéi, szerintem mind történet közbeni mind az intro zenék tök jók voltak.
2020. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is imádom a zenéit, akárkik is csinálták, díjat érdemelnek érte!
2020. aug. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!