Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » My Hero Academia fanok! Csak...

My Hero Academia fanok! Csak szerintem lenne nagyon clichés ez a húzás az író részéről?

Figyelt kérdés
Csak szerintem lenne unalmas, ha Uraraka és Midoriya (Deku) összejönnének az anime végére? Ilyenből már kis milliót láttunk, és szerintem már unalmas is nagyon. Meg már a kezdetektől unalmas volt... A cuki lány, meg a szégyenlős fiú segítenek meg vigyorognak, olvadoznak egymásra, majd az egyik részben elcsattan a nagy csók és az anime végére mindenki tapsol, hogy milyen szép pár. Alapból nekem nem szimpi Uraraka, de ez a Midoriyás kapcsolata még ellenszenvesebbé teszi. Csak én gondolom így? (kérem, az UrarakaxMidoriya shiperek ne kívánják a halálomat)

2020. júl. 23. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,sokan gondolják még így,köztük én is. Tényleg rohadt uncsi és leépítené Ochako karakterét. Uraraka átvenné a háziasszony szerepét,és teljesen háttérbe szorulna,ami fájna mert én bírom,bár néha nagyon túl tolja.
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is szimpatikus volt az elején, mert azt gondoltam, hogy lesz egy jó kis karakterfejlődése és a képessége is érdekes volt. Kíváncsi voltam, hogy mit kezd vele. Hát... ez az egész egészen a 2.évadig tartott, a Bakugous harcig...
2020. júl. 24. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,a Bakugous harc után,én is azt éreztem,hogy most,hogy volt egy fontosabb szereplése,ez majd ki fogja tölteni az űrt,addig amíg berakják háttérkaraktetnek. Így rátudnak koncentrálni a "3"(Mert 2 és még a főszereplő.)legfelkapottabb személyre: Bakugou-,Todoroki- és "Deku"-ra. Bár én sajnos Baku-nál is éreztem egy kis kiszorítást...
2020. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Bnha nem fog addig folytatódni, hogy ők ketten összejöjjenek , sőt szerintem senki nem fog összejönni senkivel mert az anime központjában nem a szerelmi szálak állnak. Talán a mangaka összehoz egy olyan befejezést, amiben tesz néhány utalást aztán mindenki gondol amit gondol. Mellesleg Deku a legtöbb lány jelenlétében szégyenlős, én nem érzek különösebb "szerelmi kisugárzást" Uraraka felé, bár a lány egyértelműen szerelmes.


Másrészt, HA összejönnének, az azért lenne, mert klisé-nem klisé ez kell az embereknek. A legtöbben eszik az ilyen tipikus befejezéseket, (szinte már benne van a shounen animék feltételében :D) nyilván a szerző is olyat fog alkotni, ami a legtöbb embernek tetszik.

2020. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... A legtöbb ember nem szereti annyira ezt a shipet. Végignéztem pár róluk szóló videót a YT és a kommentszekcióban az emberek 80% azt írta, hogy butaság és unalmas lenne az anime végére összehozni őket.
2020. júl. 25. 09:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5. Amúgy szerintem van rá esély,hogy nem jönnek össze. :

A fanok legnagyobb része Togat Dabival shippelte és az író Twice-al rakta össze,ami egy nagyon érdekes lépés volt tőle. Nekem ez annyit tesz,hogy hajlik az izgalmasabb kapcsolatokra vagy pl. Yo Shindo is Tatamival alkot canont,ami megint merőben eltér a DekuOcha párostól. (Fuck...Kipihenten jobban menne az érvelés,bocsi.)

2020. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj, így is értem. Én pl. Bakugout és Midoriyat shippelem ill. Shoto és Midoriya (multishipper vagyok, ne utáljatok). Tudom, hogy 80%, hogy egyikük sem fog összejönni a másikkal, de nekem nagyon tetszenek ezek a párosok.
2020. júl. 31. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előbb olvastam a kérdést, mint hogy láttam a sorozatot (3. évad elején járok) de én valamiért bírom azt a párost :)


15 évesek, és ez a szégyenlős, elpirulós dolog annyira jellemző a korosztályra, és főleg ez illik mindkettejük karakteréhez, hogy én mindig megmosolygom/ vagy felnevetek ezen.


Például amikor telefonon beszéltek, Deku tök normálisan elmondott mindent, aztán mikor kinyomta, és belevörösödött "egy lánnyal beszéltem telefonon" akkor az iszonyat jó jellemkomikum volt. Én ezeket szeretem tőlük (vagy amikor Deku a hálától sír).


Sónen, de még így is több a romantikus feszültség kettejük között, mint Hinata és Naruto, vagy Ichigo és Orihime között. Van egy varázsa, mint egy tiniszerelemnek.


Összehozni még azért őket nem kéne. Jellemfejlődésben nem tartanak ott, Dekunak még tököt kell növesztenie hozzá :) vagyis ahhoz hogy legyen egy kiállása, hozzáállása a dolgokhoz. Most a hőssé váláshoz nő fel, de még nem férfi, naiv kisgyerek. Így nem változtatna semmin, ha összejönnének. Max cukibb lenne, de nem hiszem, hogy ez feltétlenül tetszene a rajongóknak.


Cliché ide-oda, az anime műfajokban ez szinte kritérium. Persze el lehet tőle térni, és én nagyon örülök, hogy Deku nem az a tipikus nagyszájú, én megmutatom ember, aki állandóan eszik és nem is olyan hű de okos.

Jellemileg nagyon szépen össze van rakva, és a történetbe bele ks illik egy szerelmi szál, attól független, hogy ez nem áll a középpontban.


A fiú párosok persze, jó shippek, de közöttük nincs semmi ilyesmi interakció, max brománc. Meg ugye valószínűleg nem lesz egynemű pár egy sónen főszerepében.


Ez a dekuxuraraka páros amúgy nagyon valószínűsíthető ide/oda, ha nem tetszik, akkoe tudd be ennek :D ne utáljatok, de én ezért is hagytam figyelmen kívül Hinatat/Orihimét. Ott nem volt ennyi interakció/szikra a két ember között, csak a női rajongás. Uraraka meg nem is plátóian szerelmes, mint a többi, hanem szimplán kedveli és csodálja egyszerre.

2020. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, így 2022-re mit szólsz ahhoz, ahogy Bakugou és Deku dolgai alakulnak? Én shippelem őket irtózatosan (Bakudeku ) de nem hinném, hogy köztük lesz szerelem, viszont fix, hogy kielégítik az igényeinket mostanság.


A legnagyobb ellenségeink az IzuOcha shipperek egyenként, nem tudom jelen vagy-e tiktokon, de ott nagyon lenézik ezt a shipet, gyűlölik az egészet meg minket is meg stb pedig mi nem nézünk le senki véleményét. Aztán az a legnagyobb poén, hogy Midoriya és Bakugou akárhogy is, de mostanra több okot ad arra hogy shippeljük őket meg több olyan jelenet van az animében köztük ami olyan, a kapcsolatuk jobbá fejlődött és van előrehaladásuk.. Midoriya és Uraraka között meg még mindig semmi nincs azon kívül hogy Uraraka belevörösödik még Midoriya gondolatába is, ő meg persze semmit nem mutat a lány iránt

2022. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!