Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hype shippek,amit utáltok/...

Hype shippek,amit utáltok/ gyűlöltök?

Figyelt kérdés

Nekem KiriSuna,Gruvia,Nalu,Izuocha, DenkiJirou,Todomomo,Kirimina,Rem/ Ram x Subaru,Karma x Okuda,Eremika, Yuu x Shinoa,Shuuya Kano x Kido, Melodias x Elizabeth,Haruhi x Tamaki,Naruhina,Sasusaku,Borusara,

Shikatema,Soul x Maka,Raphtalia x Naofumi,Gerza,Zenitsu x Nezuko és az Inosukes shippek,Shinra x Iris, Ash x Misty,Allurance,Plunk,Stan x Wendy,Scott x Allisha,Betty x Jughead,Archie x Veronica,Zen x Shirayuki,Percabeth,Frazel,Caleo, Bella x Edward,Noelle x Asta, Anya x Himiko,Karin x Akatsuki,Cortez x Reni,Ron x Hermione,Harry x Ginny, Zoro x Robin,Saiki x Teruhashi, Kogyuku x Shinbad,Mangle x Foxy és ámblokk a meleg shippek,sry.



Ha ezt mind végigolvastad és amiket nem ismertél,arra rá is kerestél, akkor qrva nagy respect!



2020. júl. 24. 01:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Idióta az aki ezt mind elolvassa és még ki is keresi amiket nem ismer. De te tudod kinek jár a respected...


Én egyébként az összes olyan shipet utálom, ami nem illik a karakterekhez (pl. a történtében amúgy utálják, bántják egymást, nem egyezik az értékrendjük). Azok a shipek elmennek, amiknek a megvalósulását tán még a sztori is "sejteti". A meleg shipeket én se szeretem. Na meg a pedofílokat (tanár-gyerek), meg a többi elborultságot (pl rokonok közöttit).

2020. júl. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Piton X Hermione

Draco X Hermione


Szerintem ezek sosem működnének a Harry Potterben.

2020. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A Piton x Hermione felkapott ship?

Ez durva.

2020. júl. 24. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hagyján, nem tudom mennyire felkapott a dolog, de hallottam olyat, hogy valaki (ember) Dobby manóval.

Úgy érzem, hogy egyes emberek bármelyik két szereplőt képesek lennének összehozni függetlenül nemtől, lélektől és szomorúbb esetekben fajtól is. (Bár ha hasonló fajokról van szó az nem gáz, pl szamár és ló, vagy ha valami olyan mese amiben amúgy is van mindenféle állat)

Fura a világ na XD

2020. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Haruka/Rin a Free-ből.

Hyakkimaru/Mio. a Dororo-ból.


Igazából a kérdésed miatt gondolkodtam el ezen először, szóval nem tudok sok példával szolgálni.

2020. júl. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Én alapból nem szeretem ezt a shippelés dolgot :'D Nem az én világom, meg olyan erőltetett dolog tud lenni.
2020. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden Harry Potteres shipet, főként a Drarryt (nem azért, mert gay, hanem mert irreális), Dramionét, Piton x valamelyik diák, a Dobbys is fura (bár a Dwinky akár működhetne is, Dobby nagyon aranyosan Winky gondját viselte), McGalagony és Dumbledore... Huhh, tudnám sorolni
2020. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Seido Takizawa válasza:
58%
A BakuDeku-t, a TodoDeku-t és a Kacchako-t kifejezetten gyűlölöm a többivel nincs bajom
2020. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Az összes ship, amit hülye fujoshik találtak ki hetero karakterek között.
2020. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Drarry, ki nem állhatom
2020. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!