Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » "Rövid, de boldog élet" Ez az...

"Rövid, de boldog élet" Ez az idézet melyik animében hangzik el?

Figyelt kérdés
Mikor a főszereplő srác legyőzi az ellenséget, akkor az ellenség mondja ezt. De a történet során meg többször keresztbe tett a főszereplőnek.

2020. júl. 24. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy alapmondat, ami tucatnyi animében benne van.

Most honnan akarsz 'idézni' amúgy? Mert ha szinkron, akkor egészen kevés lehetőséget kell átnézned, hogy megtaláld.

Ha valami fansub, akkor meg esélytelen megtalálni kb.

2020. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Children of whales?

Ott a Marked-eknek rövid életük van. Lehet abban volt.

2020. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fansub-tól van. Szinkronosat már jó ideje nem néztem. De azon is elgondolkodtam, hogy lehet akár ez egy filmből van, de már egy ideje nem néztem semmilyen filmet, csak animét. De nem tudom, mert csak így hirtelen eszembe jutott ez a semmiből az este.

Az ellenség asszem pénzérdekű volt és időnként szerepelt mindig egy jelenetben. A főszereplőnek valahogy mindig keresztbe tett, de végül sikerül megölnie és az a halálán mondja ezt. Aztán meg azt kérte, hogy a testét égesse el vagy pusztítsa el valakik miatt.

2020. júl. 25. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit nagyon összemoshattál pár dolgot, ugyanis nekem erről az Assassin's Creed IV: Black Flag jut eszembe. Pénzérdekű, mint kalóz, és amikor feltűnt, akkor mindig problémát okozott. Roberts a halálán elmondta azt az idézetet, ami téged érdekel. Illetve, hogy a testét Kenway intézze el, nehogy a templomosok bármire is felhasználják.

Nekem legalábbis ez ugrik be az alapján, amit leírtál, de javíts ki ha tévednék

2020. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül valami más nem jut eszedbe? Hogy néztek ki, a történet pontosabb leírása, akár egyikük neve?
2020. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha, igen az AC az. Köszi #4-es. Nem tudom, hogy kombináltam így össze ^^˝

De köszi mindenkinek a segítséget!

2020. júl. 25. 02:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!